Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Isıcamlı Cam Balkon İzmir

ısıcamlı cam balkon

İzmir Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı cam balkon İzmir, uzun yıllar süren arge çalışmalarının sonucu ortaya çıkarılan ısıcamlı cam balkon sistemidir. Vizyon bünyesinde üretime başlanan ürün, özel contalı sistemi sayesinde tam izolasyon sunmaktadır. Piyasada bulunan ürünler arasında, en yüksek izolasyon değerlerini sağlayan 2-3 üründen birisidir.

Bütün ihtiyaç ve sorunlar göz önüne alınarak geliştirilen sistemdir. Vizyon Isı camlı cam balkon bayiliğini yürüten firmamız, sektörel tecrübesini Contalı ısıcamlı cam balkon İzmir sistemi ile taçlandırmayı hedeflemiştir. Cam balkon ihtiyaçlarınızda firmamızı arayıp ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzman personelimiz ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek size gereken balkon camlama modelini belirleyecektir.

İzmir Isıcamlı Cam Balkon Avantajları

4+12,5+4 mm temperli ısı cam kullanılarak üretilen Vizyon sistemi yüksek ısı, ses ve su izolasyonu beklentileri olanlar için ideal bir üründür. Doğru montaj ile uygulamaların %98’inde su izolasyonu neredeyse %100 oranında sağlanabilmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde kış mevsiminde atıl gibi duran değerli alanlar birer yaşam alanına çevrilebilir. 440 lira KDV, montaj, nakliye, izolasyon ve renkli cam dahil fiyatı ile bütçeleri biraz zorlasa da parasının karşılığını tam olarak bir ürün diyebiliriz.

Belki de Türkiye’deki en profesyonel ısıcamlı cam balkon sistemi olma özelliğini taşıyan tek üründür. Uzun yıllardır geliştirilen sistem, ciddi bir arge yatırımı ile daha da kusursuz hale gelmiştir. Sistem ısıcamlı cam balkon ürünlerinden beklentileri yüksek olanların imdadına yetişiyor. Cam kanatlar komple alüminyum bir çerçevenin içindedir. Kanatlar birbirleriyle çapraz kenet sistemi sayesinde birleşmektedir ve izolasyonu özel kauçuk conta ile sağlanmaktadır.

2019 cam balkon m2 fiyatlarını incelemek ister misiniz?

Isıcam satın aldığınızdan nasıl emin olabilirsiniz? İşte cevabı yine ISICAM’ın kendisinde. http://www.isicam.com.tr/tr/isicam-nedir/isicam-aldigimdan-nasil-emin-olabilirim

Dikkat etmemiz gereken bir diğer konu ise; cam rengi konusudur. Isıcamlı cam balkon sistemlerinde genel olarak camlardan birisi şeffaf diğeri de renkli olarak üretilmektedir. Bu durumda çok açık bir cam rengi ortaya çıkmaktadır. Daha açık renk camları tercih edenler için bu uygulama doğru olabilir; ancak tercih ettiği rengi tam yansıtmasını isteyen müşterilerimiz için doğru değildir.

Peki; ne yapılmalı? Her iki cam da renkli olacak şekilde üretim yapılmalıdır. Bu konuyu satış temsilcisi ile müşteri görüşük birlikte karara bağlamalıdır. Müşterimizin beklentisinin tam olarak ne olduğu tespit edilip ona göre bir uygulama yoluna gidilmelidir.

ısıcamlı cam balkon

İzmir Çift Camlı Cam Balkon Modelleri

Aslında tabir çift camlı cam balkon İzmir olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Aslında bu tam olarak doğru değildir. Firmamız orijinal patentli ISICAM marka camlar kullanmaktadır.

Isıcam marka camlar çok daha yüksek izolasyon değerleri sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir