1995 ylında PVC doğrama ve pencere sektörü ile yola çıktık. Şirketimiz İzmir’dedir. 1000’lerce proje teslim ettik. 2008 yılında ağırlığı tamamen cam balkon sektörüne vermeye karar verdik.

Hedefimiz İzmir ve çevre illerine kalite cam balkon uygulamarı pazarlamak oldu. Perakende ve toplu konut projelerine bu konuda hizmet verdik; vermeye devam ediyoruz. Üretim ve uygulama sürecini, tek noktadan kontrol ediyoruz. Kendi ürettiğimiz cam balkon sistemlerinin montajını, yine kendimiz yapıyoruz.

Satış sonrası destek hizmetlerinin maliyetler üzerindeki olumsuz etkisinin farkındayız. Maliyetleri kötü etkilediği gibi, müşterilerimizin de satın aldıkları ürün veya hizmete bakışını olumsuz etkilemektedir. Dolayısı ile uygulama ile ilişkimizi, montaj süresinin sonunda kesmek istiyoruz. Bu ise ancak, tüm süreçleri titizlikle takip etmekle mümkün olabilmektedir. Biz cam balkon işini seviyoruz. Başka bir iş de yapmıyoruz. Uzmanı olduğumuz işi yapıyoruz.

Kalite Sürekli Değişim Gerektirir

Cam balkon sistemlerinde kaliteden söz edilecek ise; biz her zaman önemli olanın firmanın niyeti olduğunu söyleriz. Evet; şüphesiz kaliteli ara mamüller kullanmak, üretim sürecinden çıkan sonuca olumlu etki edecektir. Kaliteli ürün kullanmak işin sadece bir parçasıdır. Kaliteli işçilik ve dikkat en az kaliteli ara mamüller kadar önemlidir. Bize göre yerinde sayan bir kurum, aslında gerilemektedir. Dolayısı ile inovatif çalışmalara ağırlık vermek ve piyasadaki gelişmeleri yakından takip etmek şiarımızdır. Cam balkon sistemleri gibi biraz daha hassas sistemler sizi bu şekilde davranmaya mecbur etmektedir. Cam balkon konusunda uzmanlaşmak diğer bütün ilgili sektörlere kulakları kapamayı gerektirir.