Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Urla Cam Balkon Sistemleri

1- Kayar katlanır cam balkon :                                                                                                  Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz.
Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.

2- Sürmeli Cam Balkon :                                                                                                                   Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır.Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

Urla Cam Balkon Fiyatları :                                                                                                                Fiyat unsurunu birkaç eleman belirler.

Cam balkon alüminyum profilleri : Kullanılan alüminyumların et kalınlığı toplam ağırlığı etkileyeceğinden önemli bir unsurdur. Özellikle cam balkon panel profilleri et kalınlıkları üzerinde durulması gereken konudur. Cam balkon alüminyum profil renkleri : Naturel, ral renkleri ve ahşap desenli olmak üzere boyanabilen katlanır cam balkon alüminyum profilleri fiyat konusunda farklı etkiler oluşturur. Cam balkon aksesuarları : sistemin hareketli unsurlarını oluşturan aksesuarlar kalite ve fiyatı belirler. Kaliteli ve dayanıklı aksesuarlar katlanır camlama sisteminin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Cam balkon cam renkleri : Kullanılacak camların rengi fiyatı doğrudan etkiler. Şeffaf cam, cam balkon metrekare hesaplama işlemlerinde 20 TL/m2 diğer renkli camlara göre daha ucuzdur. Cam balkon perde sistemleri :  Balkon camlama yaptırmaya karar verdiğinizde perde ihtiyacınızın olup olmadığına karar vermeniz fiyatı değiştirecektir. Balkon camlama stor perde ve cam balkon piliseli perde modelleri mevcuttur.

Cam balkon yardımcı malzemeler : Kutu profil gerektiğinde, alt sabit yapılması durumlarında, balkon mermer döşenmesi ihtiyacında, demir korkuluk ve alüminyum küpeşte çalışması gereken durumlarda fiyatlar değişecektir. Sineklik sistemleri tercih edilmesi bir diğer etken-dir.

Cam Balkon Fiyat Hesaplama :                                                                                                           Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz.

URLA CAM BALKON ŞİRKETİ :                                                                                                                             Akdeniz insanının önemli yaşam alanlarındandır. Akdeniz gecelerinin büyülü atmosferini içinde hisetmek için balkon önemlidir. Bu yönüyle balkonlarını son yıllarda daha çok katlanır cam sistemleri ile kapatma isteğinin arttığını görüyoruz. 
 

Şehrin yoğun ve karmaşık düzeni, insanların evlerinde kaliteli ve hoş vakit geçirme isteğini artırmıştır. Değişen öncelik ve ihtiyaçlar cam balkon Urla sistemlerinin tercih edilmesinde rol oynamıştır. Bugünkü yazımızda sizlerle Makro Win Platinyum seri katlanır ısıcamlı ve ısıcam arası jaluzi sistemlerden bahsedeceğiz.
 

Bu sistem tamamıyla elit bir seridir, kullanılan alüminyum et kalınlığı 3 mm olarak tasarlanmıştır. Sistemde kullanılan teker aksesuarında, her bir teker iki rulmandan oluşmaktadır. Platinyum Seri Sisteme 10 mm cam uygulaması yapılabilmektedir. Gereken dereceye göre kapaklar mevcuttur. Kullanılan boynuz, çıkış yolu kapağı ve kilit paslanmaz olup CNC tezgâhında üretilmektedir.
 

Kıl fitil kasada uygulanmış olup kanat açılımlarında içeriye su girmesi engellenmiştir. Hareketli stoper sayesinde her kanat açılımı istenildiği yerde kilitlenmektedir. Kilitler metal olduğundan hırsızlığa karşı emniyetlidir. Urla cam balkon sistemleri çocuk kilidi mevcuttur. Boynuzsuz,perde kullanımına engel olmayan bir sistem düşünülmüştür. Sistemde yan kasaya basan yan aluminyum kanatlar vardır. Böylelikle sızdırmazlık katsayısı artırılmıştır.
 

Urla Cam Balkon Fiyatları :
Platinyum Seri’de fiyatlar diğer sistemlere göre yüksek oluşmaktadır. Tamamen en üst nokta tasarlanmış olan Urla katlanır cam bu anlamda fiyat farkını haketmektedir. Fiyatlar konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir