Neden Cam Balkon Kapatma?

Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla cam balkon sistemlerini tanıtacağız. 

Cam Balkon: Calkon camlama 2 ana kategoriye ayrılabilir. Aşağıda özelliklerini vereceğimiz modeller neden cam balkon kapatma sorusunu açıklayacaktır.

Kayar katlanır cam balkon :                                                                                                           Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz.
Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.
Sürmeli Cam Balkon :                                                                                                                          Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır. Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. 

Cam Balkon Fiyat Hesaplama :                                                                                                               Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik
hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz.

Neden Cam Balkon Kapatma ?
Bugünkü yazımızda cam balkon sistemleri ile plastik doğrama balkon kapatma uygulamalarını kıyaslayacağız. Gelişen şehir yaşam standartları, yeni teknolojik ürünler ve montaj teknikleri balkon kapatma sistemlerinde yeni  bakış açılarını beraberinde getirmiştir. Gelişen belediyecilik ve şehir planlama sistemleri şehrin önemli görünümü olan balkonların kapatma şekillerini balkon camlama olarak değiştirmiştir.
 

Katlanır Cam Balkon Sistemleri :

Şehrin mimarisini bozmaz ve görsel estetik ve güzellik katar. Ferah ve modern bir çizgi oluşturur. Apartman yönetimlerine tek tip balkon kapatma modelleri uygulama imkanı verir. Balkonlar arası hırsızlık olaylarını engelleyici özellik taşır. Kanuni ceza yaptırımları sorunu ile karşılaşmazsınız. Dilediğiniz zaman tamamen açık cam balkon keyfi yapabilirsiniz. Hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı özellik taşır. Herhangi bir kimyasal reaksiyon oluşturabilecek madde içermez. Sineklik sistemleri uygulanabilir. Cam balkon stor perde ve katlanır cam piliseli perde uygulanabilir.
 

Plastik Doğrama Balkon Sistemleri :

Pvc doğrama profilleri kalın malzeme olup görüşünüzü engeller. Kapalı kaldığında kimyasal zararlara yol açabilir. Zaman içinde deformasyona uğrar. Sık sık aksesuar arızasına yol açabilir. Farklı şekiller ile bina görünüşlerini estetik açıdan bozar. Kolay açılması ile hırsızlık olaylarında hızlandırıcı etki yapabilir. Balkonunuzda kapalı alanların metrekare alanı çoğalır.
 

Cam Balkon Sistemleri İzmir : İzmir’de Uzman Cam Balkon firması bugün size hertürlü detay çözümlerinizde yardımcı olmaktadır. Size bir telefon kadar yakınız. Şehrimiz bu görüntüden daha güzelini hakediyor…