Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Menemen Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla Menemen cam balkon sistemleri tanıtacağız. 

1- Kayar katlanır cam balkon : Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz. Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir. Cam balkon Menemen firması olarak kaliteli ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

2- Sürmeli Cam Balkon : Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır.Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir.  Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. 

Menemen Cam Balkon Fiyatları : Fiyat unsurunu birkaç eleman belirler.

1- Cam balkon alüminyum profilleri : Kullanılan alüminyumların et kalınlığı toplam ağırlığı etkileyeceğinden önemli bir unsurdur. 2- Cam balkon aksesuarları : Sistemin hareketli unsurlarını oluşturan aksesuarlar kalite ve fiyatı belirler. 3- Cam balkon cam renkleri : Kullanılacak camların rengi fiyatı doğrudan etkiler. 4- Cam balkon perde sistemleri :  Balkon camlama yaptırmaya karar verdiğinizde perde ihtiyacınızın olup olmadığına karar vermeniz fiyatı değiştirecektir. Balkon camlama stor perde ve cam balkon piliseli perde modelleri mevcuttur.

5- Cam balkon yardımcı malzemeler : Kutu profil gerektiğinde, alt sabit yapılması durumlarında, balkon mermer döşenmesi ihtiyacında, demir korkuluk ve alüminyum küpeşte çalışması gereken durumlarda fiyatlar değişecektir. 

Menemen Katlanır cam balkon fiyat hesaplama : Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik
hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz.
 

Menemen Cam Balkon Fiyatları :
Katlanır kayar cam balkon uygulaması yaptırmak istediğinizde karşılaşacağınız fiyatlara göz atacağız bu yazımızda. Fiyatları belirleyen unsurlar değişkendir. Önemli olan sizin ihtiyacınız olan ürünün doğru fiyatlandırılmasıdır. Biz uzman cam olarak öncelikle kaliteli ürün ve montaj prensipleri ile hareket ediyoruz.

Cam Balkon Fiyatları :
Şeffaf camlı sistemler en ekonomik düzeyde fiyatlar 150,00 TL/m2’den başlamaktadır. 240,00 TL/m2’ye kadar çıkmaktadır. Renkli camlarda 20 TL/m2 fark gelir. Menemen katlanır cam balkon su tahliye sistemli ve alüminyum ara fitilli olursa 180,00 TL/m2’ye kadar çıkmaktadır. Kilit sistemi ekstra istenirse fiyat artmaktadır. Camların 8 mm ve 10 mm olmasına göre de fiyatlar değişir. Balkon camlama İzmir sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 

Cam Balkon Ödeme Sistemi :
Peşin ödeme seçenekleri olduğu gibi kredi kartlarına vade farksız taksit uygulamaktayız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir