Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Konak Cam Balkon Sistemleri

Konak Cam Balkon Sistemleri :
 Balkon manzara ve görüntü kayıpları oluşturmaz. Cam balkon uygulamaları görüş açınızı zenginleştirir, panoramik görüntü keyfini sizlere sunar. Binanın mimari  yapısında değişikliğe neden olmaz. 

Görüntü kirliliği oluşturmaz. Balkonunuzdan dört mevsim faydalanma imkanı verir. İstenirse cam paneller her iki yöne toplanarak açılabilir. Konak cam balkon  temizliği ve bakımı kolaydır. Temperli cam kullanıldığı için darbelere dayanıklıdır. 

Sistem gereği veya ek kilit mekanizmaları ile hırsızlık vakaalarına karşı korunma sağlar. Kullanılan camların temperli olması cam kırılmalarında, camın küçük parçalara ayrılarak canlılara ve çevreye zarar vermez. Kar, yağmur ve rüzgar gibi dışarıdan gelen etkenlerden balkonunuzu korur. Ailenizin ve özellikle çocuklarınızın güvenliğini sağlar. Evinizde yeni yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

 Cam Balkon Konak Faydaları :
Düz cama(renksiz) en yakın görüntü veren sistem, katlanır cam balkon İzmir sistemleridir. Gün ışığını engellemez. Kış mevsiminde sıcağı içeride tutar, ısı kayıplarını tek cama nispeten %70 azaltabilir. 

Bu özelliği ile ayrıca yakıt harcamalarından tasarruf sağlar. Yaz mevsiminde ise içeri giren güneş ısısını %40 azaltabilir. Bu özelliği ile de soğutma giderlerinden tasarruf sağlar.

Cam Balkon Jaluzi Konak :  
Çift cam arası jaluzi bir yandan, hem ısıcamın hem de jaluzinin avantajlarına bir üründe sahip olabilirsiniz. Cam balkon jaluzi sistemleri ile kirlenme, bozulma ve bakım dertlerinden kurtulabilirsiniz. 

Cam balkon jaluzi perde iki camın arasına takılmasının kazandırdığı doğal birleşim ile dekoratif görüntü özelliği ile modern ve yenilikçi bir anlayış geliştirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir