Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Karşıyaka Cam Balkon

35/2 olarak anılan  Karşıyaka cam balkon şirketi Karşıyaka İzmir , İzmir Karşıyaka demektir.Firma olarak nitelikli personel ve kaliteli malzeme kullanımını prensip edinmiştir. Özenle seçtiğimiz aksesuarlar sistemin bütünlüğünü tamamlar. Uzman cam balkon firması olarak yenilikçi ve estetik Karşıyaka cam balkon modelleri sizlerin kullanımına sunmaktan mutlu oluruz. Konforu ve rahatlığı balkonlarınızda yaşamanız için  sürme ve ısıcamlı balkon sistemlerini geliştirdik. Bugünden yarınlara kalıcı olmayı hedefleyen Uzman cam balkon teslimatlarını zamanında ve eksiksiz tamamlamayı ilke edindi. Montaj personelimizi belirli aralıklarla eğitime tabi tutup yaptıkları işin önemini ve ciddiyetini öğretiyoruz. Karşıyaka cam balkon sektöründe öncülerden olan Uzman cam balkon firması yenilikleri takip etmekte ve projelerinde uygulamaktadır.

Montaj hatalarını asgari düzeye indirmek adına, ölçümleme aşamasından teslimat anına kadar aynı titizliği size yaşatmak ve memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyoruz. Uzman personelimiz cam balkon Karşıyaka taleplerinizi en kısa zamanda cevaplamaktadır. Karşıyaka tüketicisinin yüksek bilinç düzeyi bizi kalite anlamında sürekli hassas davranmaya sürüklemektedir. Açılır cam kanatlarına alüminyum conta kullanarak silikon contanın ileride oluşturduğu sıkıntıların önünü şimdiden almış oluyoruz. Katlanır cam balkon Karşıyaka ilçesinde 7 yıldır kullanılmaktadır. Su izolasyonu ve hava geçirmezlik sorunu üzerinde teknik çalışmalarını sürdüren firmamız Arda seriyi geliştirerek tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

Cam Balkonum ısı camlı olsun diyenler için yeni bir ürünü sizlere sunuyoruz. Winsa bünyesine katılan Camoda, yeni bir ürünle karlınızda. Bella serisi balkonu için en iyisin istyenler içindir. Bu ürünü 4+12+4 mm ısı veya konfor camlı olarak siz değerli müşterilerimize sunabiliyoruz. Normal camlı sistemin metrekare fiyatı 300; konfor camlı sistemin fiyatı 360 liradır.

Gelişen teknoloji yenilikçi ve kullanışlı cam balkon sistemleri Karşıyaka için alternatif çözümler geliştirmiştir. Balkonlarda kullanım amacına göre farklı açılım modelleri kullanılabilmektedir.1-Katlanır 2-Sürme sistemleri kullanım amacına göre tercih edilmektedir. Güzel ve estetik balkon yarışmalarıyla bilinen balkon cam sektörü için değerli bir ilçemizdir. Alüminyum balkon profilleri istenilen renkte boyanabilmektedir. Genelde  naturel renk tercih edilmektedir. Kafeterya, restoran ve kış bahçelerinde yüksek açıklıklar kullanılmak istenmektedir. Karşıyaka cam balkon montajında karşımıza camların kalınlığı ölçüsü çıkmaktadır. Katlanan cam kanatlarının genişliği kullanılan cam kalınlığı ve aksesuar tiplerini belirlemektedir. Karşıyaka ilçemizde etkin ve güvenilir bir olmayı hedeflemiştir. Montaj hazırlık aşamalarının önemli bir yer tuttuğu sektörümüzde bu konunun dikkatle değerlendirilmesi ve müşterinin bilgilendirilmesi gerekmektedir. Bazen mermer hazırlığı gerekebilmektedir. Ve bu durum müşteriye ek maliyet getirmektedir. İlave kullanılabilecek alüminyum malzemeler iyi analiz edilip sözleşme anında belirtilmelidir. 

Cam Balkon Modelleri olarak, Sürme cam balkon modelleri Karşıyaka kafeterya ve restoranlarda yeni çözümler geliştirmiştir. Kullanıcıların tedirgin olmadan kullanabilecekleri teknik detaylar oluşturulmalıdır. İstenildiğinde kilitlenebilen mekanizmaların varlığından müşteri haberdar edilmelidir. Kurulduğu ilk günden itibaren alanında lider olmayı hedeflemiştir. Sözleşme düzenlenirken kararlaştırılan tüm detayların yazılı hale getirilmesi gerek müşteri memnuniyeti gerekse firma itibarı açısından çok önemlidir. Asgari müşteri şikayeti ile yoluna devam eden firma ,  bu çizgide bir marka olmayı ilke edinmiştir. Kullanılan vidaların paslanmazlığı, camların temper gibi en ince detaylara önem vermekteyiz.

Satış fiyatlarımızı müşterilerimizi mağdur etmeden belirlemekteyiz.
Karşıyaka’nın güzel balkonlarını Uzman cam balkon modelleri ve birçok marka ile hizmet vermektedir. ASAŞ, Winsa Camoda, Elephant, Safir, Makrowin ve Gold serilerle hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir