Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Karşıyaka Cam Balkon Şirketi

Sürme Cam Balkon Sistemleri  :

Sürme balkon camlama sistemi elemanları; cam : Dört kenarı rodajlanmış, temperli kullanılan cam : 10 mm sürme kanat genişiliği : 900*3000 mm (isteğe bağlı kanat açıklıkları üretilebilir). Taşıma sistemi: Alttan taşıma sistemi. 
Balkon camlama kullanım alanları : balkon, ofis bölmeleri, teras, kış bahçesi, cafe, restaurant, showroom ve kendiniz için planladığınız bir çok yerde kullanılabilir. Estetik Albert Genau katlanır cam balkon profil tasarımı 10 mm cam kullanımına imkan veren güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunar. Albert Genau dizaynı kanat profili eşikli, eşiksiz ve basamaklı geçişlerin çözümü için tasarlanmış olan rampa profiliönemli işlevler görmektedir. 

 İzolasyonu mükemmel olan, fırçalı kapak yuvası sıcak kahvenizi yudumlarken iyi bir ürün satın aldığınızı size hatırlatır. Mükemmel su tahliye sistemi cam balkon Karşıyaka uygulamalarında müşteri şikayetlerini en aza indirmektedir. Kendi ray üzeri temizlik yapan teker takımları ile aşırı toz ve kir birikimini en aza indirger. Kanatların yukarı kaldırılarak açılmasını engelleyen emniyet düzeneği akşamları işyerinizi kapattığınızda güvenliğinizi kendiliğinden sağlar. Stor perde kullanımına imkan veren, özel ray kanallı kasa üst profili dilediğiniz zaman perde takabilirsiniz. Karşıyaka sürme cam balkon sistemleri Herbir kanatın ayrı ayrı temizlenebilmesine imkan veren bağımsız kanat yapısı ile temizlik sorun olmaktan çıkar.

Karşıyaka Cam Balkon Fiyatları :
Cam balkon fiyatları  belirlenirken dikkat edilmesi gerekenler kısaca, cam rengi, kilit mekanizması, seçilen sistem, alüminyum profil rengi, perde seçeneği gibi unsurlardır. Genelde cam balkon metrekare fiyatları katlanır sistemlerinde 170,00 TL/m2 ve 240,00 TL/m2 arasında değişir. En doğru olanı bizimle irtibata geçip detaylı bir analiz yaptırmanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir