Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Mavişehir Bostanlı Cam Balkon

Bostanlı Mavişehir Cam Balkon

Cam balkon sektörü düşünüldüğünde Bostanlı mavişehir cam balkon haklı bir öneme sahip oluyor. Yüksek binalar emniyet ve sağlam montaj sistemlerini ön plana çıkarıyor. Atılan vidaların sıklığı ve dayanıklılığı göz önüne alınmalı. Su sızdırmazlık profillerinin uygulanması, fitillerin yeterli kalınlıkta olması, tekerlek sistemlerinin sağlamlığı ve cam kalınlığı önem arz ediyor.

Softline cam balkon modeli ideal bir çözüm oluşturuyor. Softline katlanır cam balkon, su tahliye tava profili ve alüminyum conta sistemi ile Bostanlı mavişehir balkonlarına yakışır. Camlar kesinlikle 10 mm tercih edilmelidir. Fiyat kaygısından ise kalite ve sağlamlık öncelikli tercih sebebi olmalıdır. Geniş manzara imkanları Mavişehir balkonlarında mevcuttur. Bu güzelliği tamamlayıcı Uzman cam balkon ürünleri size bir telefon kadar yakın. Karşıyaka Bostanlı Mavişehir cam balkon sistemleri özel alaka gösterdiğimiz bir bölgedir.

Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla cam balkon sistemlerini tanıtacağız.

Mavişehir Bostanlı cam balkon modelleri  

izmir katlanır cam

Balkon camlama 2 ana kategoriye ayrılabilir;

Kayar katlanır cam balkon

Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz. Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.

Sürmeli Cam Balkon

Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır. Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir