İzmir Linea Rossa Milano Kapı Pencere

İzmir Linea Rossa Milano Kapı Pencere Atölyesi

Firmamız 20 yıla yaklaşan sektörel tecrübesi ile marka değeri yüksek, bir çok farklı doğrama serileri ile projelere çözüm üreten İzmir Linea Rossa Milano kapı pencere atölyesi olarak faaliyet göstermenin haklı mutluluğunu yaşamaktadır. Alüminyum kapı pencere ve alüminyum doğrama sistemleri ihtiyaç olduğunda çözüm ortağınız İzmir Linea Rossa Milano kapı pencere doğru karar.

Linea Rossa İzmir
Linea Rossa İzmir firması

Sadece kapı pencere mi ihtiyacınız olan yoksa gerçekten konfor ve estetik beklentilerinize doğru cevabı bulan bir sistem mi? Statik hesapları ve yalıtım değerleri ile tam bir profesyonel ile tanışmak elbette sizin de hakkınız. Alüminyum kapı pencere ve alüminyum doğrama sistemleri ihtiyaç olduğunda çözüm ortağınız. Linea Rossa sürme seri, Linea Rossa açılır sistemler, Linea Rossa katlamalı kapı gibi bir çok farklı taleplerinize özgün çözümler…

Linea Rossa Milano iletişim İzmir
Linea Rossa Milano iletişim telefonu İzmir

Linea Rossa Sürme Doğrama Sistemleri

Bir markayı değerli kılan bir çok faktör vardır. Tasarım mühendisliği, Farklı bir çok genişlik ve yükseklik ölçüleri için doğrama serileri mevcuttur. Patentli Linea Rossa marka aksesuarlar ile desteklenmiş kullanım rahatlığını hissedeceksiniz.

Linea Rossa sürme sistemleri İzmir
Linea Rossa sürme sistemleri İzmir firması

Kasa kanat profilleri ile uyumlu conta sistemleri tam yalıtım değerleri elde etmek için üretilmiştir. Isı yalıtım bariyerleri gerçek korumanın ilk adımlarındandır. Ar-Ge çalışmaları yapılmış profil çeşitleri ile sorunsuz işler teslim etmenin rahatlığı ile çalışıyoruz.

Linea Rossa LR-3100 Yalıtımlı Sürme Doğrama İzmir

Linea Rossa LR-31000 sürme İzmir
Linea Rossa LR-31000 sürme sistemleri İzmir

Başlangıç serisi olarak kullanılabilen harika bir sürme kapı pencere sistemi… Kullanımı rahat ve konforludur. Özel sürme tekerlekleri ile sizi yormadan çalışan sürgü doğrama modeli… Sineklikli kasa ile Linea Rossa sineklik sistemini uygulama imkanı.

LR-3100 Linea Rossa
LR-3100 Linea Rossa sürgü
LR-3100 sürme özellikleri
LR-3100 sürme özellikleri İzmir

Linea Rossa LR-3200 Yalıtımlı Sürme Doğrama İzmir

Linea Rossa LR-3200 sürme doğrama seri İzmir
Linea Rossa LR-3200 sürme doğrama İzmir

Cam özelliklerine bağlı olarak ortaya çıkan ağırlık sorunlarını çözmek için LR-3200 Linea Rossa…

Seçilen cam özelliklerinden kaynaklı ağırlık sorunlarını LR-3100 serisine göre daha iyi çözmek için kullanılır.

LR-3200 sürme doğrama İzmir
LR-3200 sürme doğrama serisi İzmir

Renk seçiminde sizi özgür bırakan kapı pencereler için önerimiz Linea Rossa.

LR-3200 İzmir
LR-3200 seri sürme İzmir

Linea Rossa LR-3300 Yalıtımlı Sürme Doğrama İzmir

Zirveye az kala dediğimiz anların zamanlayıcısı Linea Rossa LR-3300 sürgü kapı pencere sistemleri. Güç, istikrar ve dayanıklılık bir arada.

LR-3300 linea rossa
LR-3300 linea rossa sürgü

Aksesuarlara her dokunduğunuzda güce hükmetmenin konforunu yaşamak için öneriyoruz. Detaylar bize kalsın si değerini hak eden bir pencere-kapı ile baş başa kalmanın rahatlığını yaşayın.

LR-3300 Linea Rossa Milano
LR-3300 Linea Rossa Milano sistemleri

Linea Rossa LR-3400 Yalıtımlı Sürme Doğrama İzmir

Bir kaç görevi aynı anda yerine getirebilen özgün bir doğrama serisi LR-3400 Linea Rossa yalıtımlı sürgü seri… Hava ve su yalıtımına karşı performansı belgelerle desteklenmiştir. Kaldır-sür ve normal sürme taleplerinin tamda karşılığı.

LR-3400 sürme seri
LR-3400 sürme seri doğrama

Konfor için estetik bir adım. 300 kg yük taşıma kapasitesi şaşırmanız için bir neden daha. Arkanıza yaslanıp tercihinizin ne kadar doğru olduğunu dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Linea Rossa 3400 sürgü doğrama İzmir
Linea Rossa 3400 sürgü doğrama sistemleri İzmir

Linea Rossa LR-3500 Yalıtımlı Sürme Doğrama İzmir

Bir efsane ile baş başa kalmak nasıl duygular yaşatacak? O bir şampiyon! Yalıtım, denge, güç, dayanıklılık ve estetik bir tasarım diyorsanız; LR-3500 yalıtımlı sürme doğrama… 6 metre açıklıkta bir kapınız var ve siz endişelendiniz. LR-3500 Linea Rossa’nın bir görevi de bu endişelerinize çözüm üretmek.

Linea Rossa LR-3500
Linea Rossa LR-3500 seri

Beğenilmek doğasında var. En olmaz denilen ölçülerin gerçekleşme noktası her zaman hedefinde. 3’lü ısı cam uygulamanız için artık bir engel yok. Zorlu mimari doğrama detaylarının çözümünde hemen yanı başınızda.

LR-3500 sürme sistemleri
LR-3500 sürme sistemi

Linea Rossa LR-3700 Yalıtımlı Sürme Doğrama İzmir

Sahneye en son çıkan assolist gibi beklentilerin zirve yaptığı anların kapı pencere profil sistemi LR-3700 minimal sürgü sistemi. Zeminle doğramayı birleştirmenin sıfır noktası.

Linea Rossa LR-3700
Linea Rossa LR-3700 sistem

Ön hazırlık isteyen camların yerden yukarı doğru çıkması çok da zor değil. Özel kilit sistemleri ile emniyet öncelikli olarak düşünülmüştür. En zorlu koşulların altında bile sizi ve evinizi dışarının mevsimsel olumsuz şartlarından korur.

LR-3700 sürgü İzmir
LR-3700 sürgü sistem İzmir

Linea Rossa LR-2100 Yalıtımsız Sürme Doğrama İzmir

Standart genişliklerin her zaman ön planda tercih edilen sürme doğrama sistemi. Günümüzde artık yalıtımsız doğrama ne kadar fonksiyonel diye düşündüğünüzü hissediyoruz. Ancak mekanların iç bölmelerinde, işletmelerde biraz daha ekonomi isteyen uygulamalarda mükemmel bir çözüm. Sineklikli kasa ve özel renk seçenekleri ile dahada fazlası LR-2100 sürme yalıtımsız seri.

Linea Rossa Milano iletişim İzmir
Linea Rossa Milano iletişim telefonu İzmir

Linea Rossa LR-2200 Yalıtımsız Sürme Doğrama İzmir

Geniş açıklık ile karşılaştığınız noktalarda kullanılabilir. İki yan sabit ortadan iki yana doğru açılabilen sürme kapı ve pencere sistemleridir.

Linea Rossa İzmir
Linea Rossa İzmir firması

Linea Rossa Açılır Doğrama Sistemleri

Kapı ve pencere kavramı esasında ilk olarak açılır kapanır olarak hafızalara kazınmıştır. Pencere ihtiyaçlarının büyük oranda açılır sistemler olduğunu istatistiklerden görüyoruz. Ege bölgesi ve Akdeniz bölgesi hariç genelde pencereler açılır sistem olarak uygulanır. Çift açılım aksesuarları havalandırma yer kaplama ikilisinin sorunlarını ortadan kaldırmıştır.

Linea Rossa Milano
Linea Rossa Milano Doğrama

Tam izolasyon ve kapanma özelliği ile harika çözümler. Kapı profili gerçekten bir kapıya dokunduğunuzu size hissettirecektir. Normal açılım ve çift açılım kapı aksesuarları ile kullanım rahatlığı. Yalıtım özelliği ile dört mevsim bütçe dostu olmaya devam eder. Yalıtımsız olarak da profil serileri mevcuttur.

linea rossa doğrama
linea rossa doğrama kalitesi

Linea Rossa LR-5100 Yalıtımlı Açılır Doğrama İzmir

Yalıtımlı alüminyum kapı pencere taktırmayı düşündüğünüz zaman tereddütsüz seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. Bir pencerenin markası kalitesine inanıyor ise bunu detaylarda görebiliriz.

Linea Rossa LR-5100 kapı pencere İzmir
Linea Rossa LR-5100 kapı pencere fiyatları İzmir

LR-5100 Açılır pencere evinize hava katar. Farklı renk seçenekleri ve Linea Rossa’ya özel boya seçenekleri sizi cezbedecektir. Kolay sineklik uygulamalarına imkan veren tasarımı ve üçlü cam takabilme özelliği ile her açıdan göreve hazır.

Linea Rossa LR-4100 Yalıtımsız Açılır Doğrama İzmir

LR-4100
LR-4100 yalıtımsız açılır doğrama

Ekonomik olmakla beraber rakiplerine bakacak olursak yarışta epey geride kaldıklarını görüyoruz. Üçlü conta takabilmek mümkündür. Yalıtım sorunu olmayan uygulamalar için uygulanabilecek kendine güvenen bir kapı pencere sistemidir.

Linea Rossa 4100
Linea Rossa 4100 sistem

Linea Rossa LR-4500 Yalıtımsız Açılır Doğrama İzmir

LR-4500 alüminyum pencere
LR-4500 alüminyum pencere sistemleri

Üçlü cam uygulamak istiyoruz ve ofis bölme işlerimiz var neden telaş edelim? LR-4500 her türlü zorlu ölçüleri sizin için sorun olmaktan çıkarıyor. Rahatlıkla uygulayabileceğiniz kapı pencere sistemidir. 130 kg kadar ağırlığı rahatlıkla cam yükünü taşır.

LR-4500 Linea Rossa
LR-4500 Linea Rossa doğrama

Linea Rossa Katlanır Sistemleri

Katlanır sistemler genellikle katlanır cam balkon sistemleri ile karıştırılmaktadır. Linea Rossa katlanır sistemi dediğimizde Kepenk ve Katlanır Kapı ürünlerinden bahsediyoruz. Cam balkon yaptırmak ihtiyacınız var ise lütfen linke tıklayınız; https://uzmancambalkon.com/

Linea Rossa sürgülü kapı pencere
Linea Rossa  kapı pencere sistemleri

Linea Rossa LR-6000 Kepenk Sistemleri

Geçmişe özlem duyduğumuz güvenlik amaçlı uygulamaların güzel bir örneği Linea Rossa kepenk sistemleri. İster balkonda hareketli bir kepenk ister pencereleri dışarıdan koruyan kepenk sistemi olarak taleplerinize çözüm üretir. Kilit sistemleri ile güvenlik hedeflerinize ortak oluyor. Boya desen çeşitleri ile hayallerinize sınır koymayın.

Linea Rossa alüminyum kepenk
Linea Rossa alüminyum kepenk modelleri

Linea Rossa LR-6100 Katlanır Kapı Sistemleri

Katlanır kapı bahçenizle, havuzla, veranda ile veya çiçeklerinizle aranızda istediğinizde engelsiz bağlantı kurmak için katlanır kapı sistemleri elinizi güçlendiriyor. Dilediğinizde tamamen kapalı veya açık bir salonda yaşamak o kadarda imkansız değil.

LR-6100 katlanır kapı İzmir
LR-6100 alüminyum katlanır kapı İzmir

Bir telefon ile uzman personelimiz ücretsiz keşif hizmeti ile size özgürlüğe giden yolda yardımcı olacaktır. Kolay açılıp kapanabilen katlanır kapı sistemleri ortaya koyduğu mükemmel yalıtım ve ses izolasyonu ile sizi şaşırtacaktır.

LR-6100 katlanır kapı
LR-6100 katlanır kapı sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.