Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

İzmir Katlanır Cam Balkon Özellikleri

İzmir Katlanır Cam Balkon Özellikleri                                                                                                            Balkonunuzda oluşacak yükü hesaplamak için sistemin m2 ağırlığını 25–35 kg’ arasında hesaplayabilirsiniz..

Katlanır cam balkon İzmir hareketli panellerinin taşınması  çapı 32mm olan 6 veya 8  adet rulman ile sağlanmaktadır. Kanatlarda kullanılan bütün kapaklar  mafsallı olduğundan  İzmir katlanır cam balkon her açıya göre kapak bulunmaktadır. Rulmanlar geniş ve çiftli olduğundan kanatlar her açıdaki dönüşleri çok basit gerçekleştirmektedir. Cam balkon İzmir üst kasa ve alt kasa ayrı profildir ancak istenildiği taktirde  alt kasayı da üst kasa olarak kullanma imkanı vardır. Üst kasa sayesinde hareketli panellerin sorunsuz olarak ayarı yapılmaktadır.

Softline ve Gold serilerde çift kanat seçeneği vardır (Damlalıklı –Damlalıksız)  Panellerde kullanılan camlar 8mm veya 10 mm temperlidir. Cam renklerini, füme, bronz, mavi, yeşil ve şeffaf olarak tercih edebilir. İzmir katlanır cam balkon sistemlerinde hareketli kanatlarda tercih edilecek yükseklik azami  2000-2400  mm. Kanatlarda kullanılması gereken maksimum genişlik 650 mm olmalıdır. Çift taraflı bakla sayesinde kanat kilitlemesi daha güvenli olmakta ve balkonunuzu güvenle kullanmanıza sebeb olmaktadır. Kullanılan boynuz sistemi menteşelidir. Hareketli panellerde kullanılan kıl fitiller 6mm olarak tercih edilmektedir. Açılan kanatların rüzgârdan etkilenmesini önlemek ve kontrolsuz hareket  etmesine mani olacak şekilde dizayn edilen, kitleme görevi olan stoper parça kullanılmıştır.

Sistemde açılı dönüşler için tasarlanan açılı köşe aparatı montaj uygulamalarında kolaylık  sağlar.İzmir katlanır cam balkon sistemlerinde 90 derece açılar için PVC köşe aparatı tasarlanmıştır. Dönüşlerdeki kanat takozları 45 derece kesimlerden oluşan su alma riskini minimize etmektedir. Köşe profilleri düz kesim yapılarak kesim hatalarının önüne geçilmesi sağlanır. Katlanır cam balkon panel karşılıklarında kullanılan contalar  H şeklinde tasarlandığı için conta aralarından su alma riski minumuma indirilmiştir. Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önler, anti bakteriyel katkı maddesi ile takviye edilmiştir. Kısa hatlarıyla katlanır cam balkon teknik özellikleri hakkında bilgi vermek istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir