İzmir Karşıyaka Sürmeli Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla cam balkon sistemlerini tanıtacağız. İzmir Karşıyaka cam balkon modelleri tanıtacağız.
Cam Balkon : Balkon camlama 2 ana kategoriye ayrılabilir.

1- Kayar katlanır cam balkon : Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz.
Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.

2-Sürmeli Cam Balkon : Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır.Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

Cam Balkon Fiyat Hesaplama : Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz.

İzmir Karşıyaka Cam Balkon Modelleri
Balkonlar çağdaş şehirlerin vazgeçilmez yaşam alanlarıdır. Her ne kadar görüntülü sistemler, kim o? diye baktığımız balkonlardan bizleri bu anlamda uzaklaştırsa da… Balkon sohbetleri, sevinçler ve hüzünler bir arada yaşanmıştır. Karşıyaka katlanır cam sistemleri ,  bazen gizlice içilen sigaraların mekanı olmuştur. . Duygusal yükümüzü çektikleri kadar balkonlarımız fiziksel yükümüzün de ev sahipliğini yapmıştır. Kullanmadığımız eşyalarımızın park alanı olmuştur. Yazdan yapılan konservelerin, kompostoların geçici mekanıdır İzmir balkonlarımız.
Günümüzde ise,  gelişen şehir hayatı bazı yönlerden kimi değişikliklere sebeb olmuştur. Artık cam balkon Karşıyaka ardiye değildir… Kullanılmayan eşyaların konulduğu değil, birlikte geçirilen kaliteli zamanların mekanıdır.
Sürmeli cam balkon Karşıyaka modelleri :
Bugünkü yazımızda size sürmeli cam balkon modellerinden bahsedecektik. Biraz balkon nostaljisi paylaşmışız. Albert Genau sürmeli cam balkon sistemi beklentilerinize tam cevap verebilen yenilikçi şağıda teknik özelliklerinden bahsetmek istiyorum:
Özellikler:

Sürme camlama sistemi Cam Özelliği: Dört kenarı rodajlanmış, temperli veya lamineCam Kalınlığı: 10 mmMax. Panel Genişliği: 900*3000 mm (Özel ölçüler – isteğe bağlı)Taşıma Sistemi: Alttan Taşıma Sistem. 

Estetik soft-line İzmir Albert Genau profil tasarlanmıştır. 10 mm cam kullanımına imkan veren Albert Genau Karşıyaka tasarımı kanat profili kullanılır. Albert Genau tasarım ergonomik, kilitlenebilir açma-kapama mekanizması rahat bir kullanım imkanı veriri. Kanat birleşimlerinde, konforlu ve kırılmaz, fırça düzenekli alüminyum dikey profil tercih edilmiştir.  Eşikli, eşiksiz ve basamaklı geçişlerin çözümü için tasarlanmış rampa profili modern şehir hayatının ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır.Karşıyaka Albert Genau cam balkon İzolasyonu üst seviyeye çıkaran, fırçalı kapak yuvası mükemmel su tahliye sistemi geliştirmiştir. Kendi kendine ray üzeri temizlik yapan teker takımları temizlikte tüketicilerin doğal yardımcısıdır. Kanatların yukarı kaldırılarak açılmasını engelleyen emniyet düzeneği hırsızlık olaylarına karşın ek tedbir niteliğini taşır.Katlanır cam stor perde kullanımına imkan veren, özel ray kanallı kasa üst profili dilediğiniz zaman cam balkon stor perde uygulaması yapmanıza imkan verir. Herbir kanatın ayrı ayrı temizlenebilmesine imkan veren bağımsız kanat yapısı genel temizlik açısından rahatlıktır.