Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

İzmir Karaburun Cam Balkon Firması

Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla cam balkon sistemlerini tanıtacağız.
Cam Balkon  2 ana kategoriye ayrılabilir.

1- Kayar katlanır cam balkon   

Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkündür. Sineklik, stor perde veya pliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz. Karaburun cam balkon modelleri uygulamalarında cam renkleri tercih sebebi olabilmektedir. Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.

2- Sürmeli Cam Balkon         

Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır. Öncelikle teras ve kafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

cam balkon faydaları

Karaburun Cam Balkon Fiyatları  

Fiyat unsurunu birkaç eleman belirler. Cam balkon alüminyum profilleri : Kullanılan alüminyumların et kalınlığı toplam ağırlığı etkileyeceğinden önemli bir unsurdur. Özellikle cam balkon panel profilleri et kalınlıkları üzerinde durulması gereken konudur. Cam balkon alüminyum profil renkleri : Natürel, ral renkleri ve ahşap desenli olmak üzere boyanabilen katlanır cam balkon alüminyum profilleri fiyat konusunda farklı etkiler oluşturur.

Cam balkon aksesuarları : Sistemin hareketli unsurlarını oluşturan aksesuarlar kalite ve fiyatı belirler. Kaliteli ve dayanıklı aksesuarlar katlanır camlama sisteminin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Yukarıda saydığımız unsurlar Karaburun cam balkon fiyatları üzerinde belirleyicidirler.

Karaburun Cam Balkon Fiyat Hesaplama :

Günümüzde çoğalan ihtiyaç kalemleri tüketicileri ürün/fayda konusunda bilinçli davranmaya mecbur etmektedir. Bugünkü yazımızda balkonunuzu ölçmek için gereken basit bilgileri sizlerle paylaşacağız. Birçok cam balkon şirketi çağırmak zaman kaybına yol açmaktadır.
Cam balkon İzmir ölçmek için gerekenler: Metre, Kağıt ve kalem… Ölçmek için bilgi. Metre ve kağıt kalem kolaylıkla ulaşılabilen malzemelerdir. Biz burada ölçmek için gereken bilgilerin açılımını yapacağız. Balkonun parapet uzunluk ölçülerini alın, parapetten tavana yükseklik ölçülerini alın.Toplam uzunluk ile yüksekliği çarpın, bulacağınız değer cam balkonun metrekare değeridir. Karaburun cam balkon fiyat hesaplama muhakkak uzman müşteri temsilcimiz tarafından değerlendirilmelidir.

Uzunluk x yükseklik = Balkon metrekare alanı
Balkon metrekare x Metrekare fiyatı = Tahmini fiyat

Uzunluk = 250 cm
Yükseklik = 175 cm

Cam balkon metrekare = 2,50 mt x 1,75 mt = 4.38 m2’dir

Tahmini fiyat = 4.38 m2  x 200 TL = 876,00 TL + KDV

Yukarıda ki çalışma, Karaburun cam balkon fiyatları üzerine genel fikir vermesi anlamında faydalı olacaktır. Dikkat etmeniz gereken diğer hususlar: Balkonda mermer ihtiyacı var mı? Mermer metre fiyatını 60,00 TL ile 70,00 TL arasında metre fiyatlarını düşünebilirsiniz.Ek alüminyum kutu profiller katlanır cam fiyat bulmada ilave maliyet getirebilir. Cam renkleri fiyatınızı etkiler. Renkli camlar metrekarede 20-30 TL arası fark etmektedir.

Karaburun cam balkon keyfi sürmek artık sizinde yaşamanız gereken ayrıcalık, doğru adres Uzman Cam Balkon.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir