İzmir Cam Balkon

İzmir Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla cam balkon sistemlerini tanıtacağız.
Cam Balkon : Balkon camlama 2 ana kategoriye ayrılabilir.

1- Kayar katlanır cam balkon 

2- Sürmeli Cam Balkon

İzmir Cam Balkon Fiyatları : Fiyat unsurunu birkaç eleman belirler.

Cam balkon alüminyum profilleri : Kullanılan alüminyumların et kalınlığı toplam ağırlığı etkileyeceğinden önemli bir unsurdur. Özellikle cam balkon panel profilleri et kalınlıkları üzerinde durulması gereken konudur. Cam balkon alüminyum profil renkleri : Naturel, ral renkleri ve ahşap desenli olmak üzere boyanabilen katlanır cam balkon alüminyum profilleri fiyat konusunda farklı etkiler oluşturur. Cam balkon aksesuarları: Sistemin hareketli unsurlarını oluşturan aksesuarlar kalite ve fiyatı belirler. Kaliteli ve dayanıklı aksesuarlar katlanır camlama sisteminin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Cam balkon cam renkleri : Kullanılacak camların rengi fiyatı doğrudan etkiler. Şeffaf cam, cam balkon metrekare hesaplama işlemlerinde 20 TL/m2 diğer renkli camlara göre daha ucuzdur.Cam balkon perde sistemleri :  Balkon camlama yaptırmaya karar verdiğinizde perde ihtiyacınızın olup olmadığına karar vermeniz fiyatı değiştirecektir. Balkon camlama stor perde ve cam balkon piliseli perde modelleri mevcuttur.

Cam balkon yardımcı malzemeler : Kutu profil gerektiğinde, alt sabit yapılması durumlarında, balkon mermer döşenmesi ihtiyacında, demir korkuluk ve alüminyum küpeşte çalışması gereken durumlarda fiyatlar değişecektir. Sineklik sistemleri tercih edilmesi bir diğer etken-dir.

Cam Balkon Fiyat Hesaplama : Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz.

İzmir Cam Balkon Ne Anlama Gelir ?
Cam balkon bütün camlama sistemlerinin genel tanımlaması olmuştur. Tüketicilerin dilinde sanayağı, kot pantolon vs… gibi sistemin ortak adı olmuştur. İzmir cambalkon sistemleri 3 kategoriye ayrılabilir. 

1- Katlanır cam balkon sistemleri: Balkon kapatmalarda genelde uygulanan sistemdir. Hareketli panellerin birbiri üstüne katlanması prensibine dayanan bir çalışma sistemi vardır. Tamamen açık alan elde edebilmek için bu sistem uygulanır. Kısmı olarakda açık alan elde edilebilir. Albert Genau zenon sistemi katlanır cam balkon uygulamalarının sistemidir. Stor perde, pliseli perde sistemleri ve sineklik uygulamaları rahatlıkla uygulanbilir. Cam renkleri olarak, füme, mavi, yeşil ve bronz renkler  katlanır cam balkon İzmir modellerinde kullanılabilir.

2- Sürmeli cam balkon sistemleri: Yer kaybına tahammül olmayan alanlarda tercih edilen sistemdir. Kafeterya, restaurant, düğün salonu vs… gibi toplu yaşam mekanlarında daha çok kullanılır. Kayar sürmeli sistem bölme amacına yönelik bir cam balkon sistemidir.
 

3- Isıcamlı cam balkon sistemi: Teknolojik gelişmeler herzaman bir adım öne çıkma ve gelişme faaliyetlerini sürekli zorlamaktadır. Albert Genau ısıcamlı balkon camlama sistemleri, yeni bir üründür. 

Karşıyaka Cam Balkon :
Cam balkon fiyatları
metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken konu istediğiniz özelliklerdir. 160 cm altı tüm yükseklikler 160 cm’e tamamlanır. Renkli camlarda 20 TL/m2 fiyat farkı yansımaktadır. Kullanılacak cam balkon İzmir yardımcı malzemeler fiyatı etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.