İzmir Cam Balkon Firmaları

Cam Balkon Fiyat Hesaplama :                                                                                                       Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik
hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz. İzmir cam balkon fiyatları hesaplama anlamında size en aydınlatıcı bilgileri müşteri temsilcimiz verecektir.

İzmir Cam Balkon Firmaları  konusunu daha iyi anlamamız için, bugün sizlerlerle cam balkon montaj aşamalarını paylaşmak istiyorum. Balkonunuzu kapatmayı düşündünüz ve güvendiğiniz bir cam balkon şirketi İzmir ile anlaştınız. Cam rengini, alüminyum rengini, kilit sistemlerini, perde detaylarını belirlediniz. 

Sözleşme ile  montaj günü belirlendi. Öncelikle montajın seri ilerlemesi için yapılması gerekenler ikiye ayrılır. Müşterinin görevleri:  1- Montaj yapılacak alanın lüzumsuz eşyalardan temizlenmesi  2- Binada yaşayan komşulara duyuru yapılması (apartman girişine yazı asılabilir) 3- Bina anacadde üzerinde ise esnafa haber verilmesi . 

Katlanır cam balkon İzmir  firması görevleri: 1- Montaj personelinin kılık kıyafetinin düzgün olması 2- Binaya girilirken etrafa dikkat edilmesi  3- Bina anacadde üzerinde ise emniyet şeridinin çekilmesi  4- Asansör kullanılacaksa dikkatli olunması  5- Eve girilirken, ev içi temizliğe dikkat edilmesi  6- Montaj aletlerinin temiz olmasına dikkat edilmeli. Şimdilik montaj aşamasına gelinceye kadar olan durumları işledik.
 

Cam Balkon İzmir Fiyatları :

Sürme cam balkon fiyatları m2 x 250,00 TL ile m2 x 210,00 TL arasında çıkabilmektedir. Tabi bu fiyatları belirleyen unsurlar montaj öncesi yapılması gereken işlemler etkilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.