Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

İzmir Bergama Cam Balkon Firması

Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla İzmir Bergama cam balkon firması sistemlerini tanıtacağız                                                            Balkon camlama 2 ana kategoriye ayrılabilir.

Cam Balkon Fiyat Hesaplama :                                                                                                              Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz. İzmir Bergama cam balkon firması 0 553 112 12 11

İzmir Bergama Cam Balkon Firması :
Balkon camlama modelleri düşünüldüğünde genelde katlanır cam balkon Bergama sistemleri akla gelmektedir. Kullanım amaç ve teknikleri farklı olmakla beraber aynı anlam yüklenmiştir. Katlanır sistemlerde cam kalınlığı 8 mm olabileceği gibi, panel genişliği 80 cm bulabilir. Balkonda içe doğru yer kaybı yaşanmadan balkon camlama yapılmak istenirse, son yıllarda sürgülü cam balkon modelleri İzmir yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Sürgü sistemlerin avantaj ve dezavantajlarına birlikte göz atalım. silme sorunu olmayan balkon, teras, cafeterya, restoran ve kış bahçelerinde öncelikle tercih edilebilir. Geniş panel açıklıkları düşünülen balkon camlama Bergama uygulamalarında sürmeli sistemler avantajlıdır. Camların dış yüzeyleri silinemezse, katlanır sistemleri tercih etmeliyiz. Balkonda tamamen açık alan elde edilmek istenirse katlanır sistem tercih edilmelidir. Sürmeli cam balkon fiyatları daha yüksek çıkabilmektedir. Ancak bir panel alanı kadar kapalı kalmaktadır. Esas olan sizin balkondan beklentiniz ve faydalanmak istediğiniz amaç önemlidir.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Bergama :

Bergama sürmeli cam balkon uygulamalarında camlar 8 mm temperdir. Azami yükseklik 2500-3000 mm arasıdır. (Dış mekan 2500 mm İç mekan 300 mm) Sınırsız kanat sayısı uygulanmaktadır. Kanatlar içeri bulunudğu mekana katlanmadığından her türlü perde uygulanmasına müsaittir. Cam balkon Bergama kanatlarda yan kapaklara takılan kilitler sayesinde tam bir güvenlik sağlamaktadır. Sistem her türlü terazisiz ortamda çalışmasının yanında alt tekerler kendi kendini teraziye almaktadır. Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir. Kanat genişliği maksimum 1300 mm dir. Sistem cam dahil m2 ağırlığı 24-26 kg dır. Sistem eşiksizdir.Eşiksiz sürme cam balkon İzmir  sistemlerinde alt kasa olarak alüminyum yüksekliği 7 mm dir. Sistem kendini alttan taşır. Camlar alüminyum kanatlara özel conta sayesinde fiks edilir. Silikon kullanılmaz. Her türlü dönüşlü balkonlarda uygulama özelliği vardır (Oval balkonlar hariç). Yukarıdaki bilgiler Makro Win cam balkon sistemleri İzmir verileridir.

Eşikli Sürme Cam Balkon Bergama :

Camlar 8 mm temperdir. Maksimum yükseklik 2500-3000 mm arasındadır. (Dış mekan 2500 mm İç mekan 3000 mm) Kanat genişlikler maksimum 1800 mm’dir. (Her kanat 4 m2 yi geçmemeli) Kanatlar alüminyuma özel contalar sayesinde geçme uygulanmaktadır. Silikon kullanılmaz. Sistem m2 ağırlığı 25-27 kg’dır. Sonsuz kanat sayısı uygulanmaktadır. Kanatlar içeri katlanmadığından  sürgülü cam balkon Bergama her türlü perde uygulanmasına müsaittir. Sistem su almamaya garanti veren tek cam balkondur. Sineklik uygulanabilen tek cam balkondur. Köşe takozları sayesinde alüminyumda fire vermeden hatasız kesim ve su tahliye özelliği vardır. Kanatlarda yan kapaklara takılan kilitler sayesinde tam bir güvenlik sağlamaktadır. Balkon camlam İzmir sistemi her türlü terazisiz ortamda çalışmasının yanında alt tekerler kendi kendini teraziye almaktadır. Her türlü dönüşlü balkonlarda uygulama özelliği vardır. (Oval balkonlar hariç)Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir. Sistem eşikli olup alttan taşımalıdır. Cam balkon sürgülü sistem İzmir‘de kanatlar istenildiği taktirde tüketici tarafından basitçe alınabilir. Böylelikle yaşanmayan mekanlar da kötü niyetli olaylara karşı korunduğu gibi, sistemdeki aksesuarların ömrü de uzatılmıştır. Paylaşılan bu bilgiler Makro Win cam balkon Bergama verileridir.

Sürmeli Cam Balkon Fiyatları İzmir :
Fiyatları belirleyen unsurlar cam rengi, kilit sistemi, profil rengi ve cam balkon stor perde gibi unsurlardır. Fiyatlar konusunda bizimle irtibata geçerseniz daha sağlıklı bilgiler verebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir