Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

İzmir Alsancak Cam Balkon Firması

Alsancak Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla cam balkon sistemlerini tanıtacağız. 

1- Kayar katlanır cam balkon : Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz.
Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.

2- Sürmeli Cam Balkon : Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır.Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

Alsancak Cam Balkon Fiyatları : Fiyat unsurunu birkaç eleman belirler.

Cam balkon alüminyum profilleri : Kullanılan alüminyumların et kalınlığı toplam ağırlığı etkileyeceğinden önemli bir unsurdur. Özellikle cam balkon panel profilleri et kalınlıkları üzerinde durulması gereken konudur. Cam balkon alüminyum profil renkleri : Naturel, ral renkleri ve ahşap desenli olmak üzere boyanabilen katlanır cam balkon alüminyum profilleri fiyat konusunda farklı etkiler oluşturur. Cam balkon aksesuarları : Sistemin hareketli unsurlarını oluşturan aksesuarlar kalite ve fiyatı belirler. Kaliteli ve dayanıklı aksesuarlar katlanır camlama sisteminin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Cam balkon cam renkleri : Kullanılacak camların rengi fiyatı doğrudan etkiler. Şeffaf cam, cam balkon metrekare hesaplama işlemlerinde 20 TL/m2 diğer renkli camlara göre daha ucuzdur. Cam balkon perde sistemleri :  Balkon camlama yaptırmaya karar verdiğinizde perde ihtiyacınızın olup olmadığına karar vermeniz fiyatı değiştirecektir. Balkon camlama stor perde ve cam balkon piliseli perde modelleri mevcuttur.

Cam balkon yardımcı malzemeler : Kutu profil gerektiğinde, alt sabit yapılması durumlarında, balkon mermer döşenmesi ihtiyacında, demir korkuluk ve alüminyum küpeşte çalışması gereken durumlarda fiyatlar değişecektir. Sineklik sistemleri tercih edilmesi bir diğer etken-dir.

Güzel bir bayanın boynundaki inci gerdanlık misali, kordonboyu İzmir’in incisidir. Koordonboyu Alsancak semtindedir. Alsancak cam balkon balkon estetiğinin en öncelikli değerlendirileceği bölgedir. İzmir katlanırcam balkon modellerini şimdilik etkin biçimde kullanılmamaktadır. Günümüzde kentsel dönüşümün başladığı ve yoğunlaşacağı bir semtimizdir. İzmir’in tüm vatandaşlarının ortak kanaati ile en güzel semti kabul edilen Alsancak balkon camlama uygulamlarında daha dikkatli davranılması gereken bir semttir.

Alsancak cam balkon fiyatları :

Balkonunuzu kapatma ihtiyacı, daha ziyade balkonunuzu hangi amaçla kullanacağınıza göre değişiklik gösterir.İzmir cam balkon da kahve molası, dost sohbeti, sabah kahvaltısı, akşam yemeği veya akşam dedikodusu…Tüm yaşamsal ihtiyaçlarınızla kullanım amacınız örtüşmelidir. Alsancak semti balkonlarıyla beraber güzelliğini gelecek nesillere aktarmak zorunda olduğumuz bir semttir. 
 

Kordonboyu kafeleri İzmir’lilerin stres attıkları mekanlardır. Alsancak sürmeli cam balkon sistemleri kafeteryaların olmazsa olmazlarında olmuştur. Güzeldir, şiirdir Alsancak! Uzman cam balkon İzmir olarak ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız. Alsancak semtimizin bilinçli tüketicilerine katlanır cam balkon Alsancak uygulamalarında modern ve yenilikci çözümler sunmaktayız.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir