Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

İzmir Aliağa Cam Balkon Sistemleri

Aliağa Cam Balkon Sistemleri :
Şu an firmamızın web sitesine misafir olduğunuz için teşekkür ederiz. Size kısa bir sunumla cam balkon sistemlerini tanıtacağız.
Cam Balkon Aliağa :                                                                                                                                  Balkon camlama 2 ana kategoriye ayrılabilir.

Aliağa Kayar katlanır cam balkon :                                                                                                            Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz.
Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.

Aliağa Sürmeli Cam Balkon :                                                                                                                    Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır. Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

Cam Balkon Fiyatları :                                                                                                                                  Fiyat unsurunu birkaç eleman belirler.

Cam balkon alüminyum profilleri : Kullanılan alüminyumların et kalınlığı toplam ağırlığı etkileyeceğinden önemli bir unsurdur. Özellikle cam balkon panel profilleri et kalınlıkları üzerinde durulması gereken konudur. Cam balkon alüminyum profil renkleri : Naturel, ral renkleri ve ahşap desenli olmak üzere boyanabilen katlanır cam balkon alüminyum profilleri fiyat konusunda farklı etkiler oluşturur. Cam balkon aksesuarları : Sistemin hareketli unsurlarını oluşturan aksesuarlar kalite ve fiyatı belirler. Kaliteli ve dayanıklı aksesuarlar katlanır camlama sisteminin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. dir.

Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Aliağa cam balkon fiyatı hesaplama yerinde ve detaylı bir analiz ister. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz.                                                                                        

İzmir Aliağa Cam Balkon Sistemleri :
Şimdiye kadar herşey normal yürüdü, cam balkon Aliağa antlaşması yapıldı ve montajcılar çalışma alanlarına ulaştı ve işe başlamak için tüm faktörler tamamlandı. Montaj ekibinin muhakkak kaliteli bir terazi ile çalışması gerekmektedir. Terazisiz yerine oturtulan alüminyum kasa kanat panellerinin çalışmasında büyük sıkıntılar oluşturacaktır. 

Aliağa katlanır cam balkon kasaları terazi ile yerine oturtuldu. Tabi bu işlem sırasında alüminyum ile tabanın birleşim noktalarına silikonize mastik ile izolasyon yapılmalıdır. Kasa sabitlenirken vidalar 50 cm mesafe ile atılmalı ve paslanmaz montaj vidaları kullanılmalıdır. Tam olarak sağlamlık düşünülürse vida montaj deliğine mastik sıkılıp, vida montajlanabilir. Bu işlemden sonra kanat panelleri yerine yerleştirilir ve rahat çalışması sağlanır. Cam balkon İzmir tabanla birleştiği noktalar kontrol edilir, eksik bırakılan bir nokta olup olmadığı gözlenir. 

Dış birleşim noktalarının izolasyonu tam olarak sağlandıktan sonra, etrafın temizliği montaj personeli tarafından yapılır. Montaj bitimi ürün müşteriye teslim edilir. Teslim sırasında katlanır cam aksesuarları müşteriye her yönüyle anlatılır. Teslim belgesi imzalatıldıktan sonra süreç tamalanmış olur.
 

Aliağa Albert Genau Cam Balkon Fiyatları : Sıradan sistemlere göre işlevsel  ve teknik olarak üstünlüğü olan Albert Genau zonex katlanır cam balkon sistemleri m2’si 160,00 TL ile 230,00 TL arasında değişen fiyatları bulabilmektedir. 
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir