0 232 339 84 41
ısıcamlı cam balkon

Isıcamlı Cam Balkon Camoda

ısıcamlı cam balkon Camoda, uzun yıllar süren arge çalışmalarının sonucu ortaya çıkarılan ısıcamlı cam balkon sistemidir. Pimaş bünyesinde üretime başlanan ürün, Pimaş grubunun Deceuninck grubuna satılması ile birlikte ürün daha da geliştirildi. Piyasada bulunan ürünler arasında, en yüksek izolasyon değerlerini sağlayan 2-3 üründen birisidir.

 

Bütün ihtiyaç ve sorunlar göz önüne alınarak geliştirilen sistemdir. Camoda Isı camlı cam balkon bayiliğini yürüten firmamız, sektörel tecrübesini Camoda ile taçlandırmayı hedeflemiştir. Cam balkon ihtiyaçlarınızda firmamızı arayıp ücretsiz keşif hizmetimizden

faydalanabilirsiniz. Uzman personelimiz ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek size gereken balkon camlama modelini belirleyecektir.

 

Isıcamlı Cam Balkon Cam Oda Avantajları

4+12,5+4 mm temperli ısı cam kullanılarak üretilen camoda sistemi yüksek ısı, ses ve su izolasyonu beklentileri olanlar için ideal bir üründür. Doğru montaj ile uygulamaların %98’inde su izolasyonu neredeyse %100 oranında sağlanabilmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde kış mevsiminde atıl gibi duran değerli alanlar birer yaşam alanına çevrilebilir. 440 lira KDV, montaj, nakliye, izolasyon ve renkli cam dahil fiyatı ile bütçeleri biraz zorlasa da parasının karşılığını tam olarak bir ürün diyebiliriz.

Belki de Türkiye’deki en profesyonel ısıcamlı cam balkon sistemi olma özelliğini taşıyan tek üründür. Pimapen markasının Deceuninck grubuna satılmasından sonra ciddi bir arge yatırımı ile daha da geliştirilen sistem adeta kusursuzluğu kovalıyor, Cam kanatlar komple alüminyum bir çerçevenin içindedir. Kanatlar birbirleriyle çapraz kenet sistemi sayesinde birleşmektedir ve izolasyonu karşılıklı 2 adet kıl fitil birlikte sağlamaktadır.

Dikkat etmemiz gereken bir diğer konu ise; cam rengi konusudur. Isıcamlı cam balkon sistemlerindede genel olarak camlardan birisi şeffaf diğeri de renkli olarak üretilmektedir. Bu durumda çok açık bir cam rengi ortaya çıkmaktadır. Daha açık renk camları tercih edenler için bu uygulama doğru olabilir; ancak tercih ettiği rengi tam yansıtmasını isteyen müşterilerimiz için doğru değildir.

Peki; ne yapılmalı? Her iki cam da renkli olacak şekilde üretim yapılmalıdır. Bu konuyu satış temsilcisi ile müşteri görüşük birlikte karara bağlamalıdır. Müşterimizin beklentisinin tam olarak ne olduğu tespit edilip ona göre bir uygulama yoluna gidilmelidir.

 

ısıcamlı cam balkon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:, , , ,