Gizlilik Politikası

Uzman Cam Balkon firması uzmancambalkon.com web siteni ile ürünlerini satabileceği müşteri bulmak amacıyla açmıştır. Gizlilik politikası siteyi ziyaret eden tüm ziyaretçilerin kişisel verilerinin korunması ve güvenli şekilde depolanması için kanunen ve etik olarak yerine getirilmesidir. Sitemizde ziyaretçi adı, soyadı, TC kimlik bilgisi gibi hiç bir veri istenmediğinden ve kayıt altına alınmadığından dolayı ziyaretçiler güvenli şekilde site içinde gezinti yapabilirler.

Uzmancambalkon.com Google Analytics kullanarak ziyaretçilerin çeşitli verilerini kayıt altına almaktadır. Bu kaydın tek amacı ziyaretçilere daha iyi hizmet vermek için siteyi geçiştirmeye yardımcı veri elde etmektir. Sitemiz üzerinde Google Analytics dışında hiç bir şekilde veri toplama, kayıt alma ya da doğrudan kişisel bilgi takibi gibi hiç bir kullanım bulunmuyor. Google Analytics gizlilik politikası için buraya tıklayınız.

Sitemizde gezinirken blog içeriklerine düşüncelerinizi belirten yorumlar yapabilirsiniz. Bu yorumlar için İsim (belirttiği şekilde) ve mail adresi (belirttiği şekilde) girişi zorunlu olmaktadır. Bu zorunluluğun tek nedeni yorum yapan kişinin daha iyi şekilde kendini tanıtabilmesidir ve kişinin belli olmasıdır. Yorum yapan kişinin IP adresi de WordPress yazılımı tarafından zorunlu olarak kayıt ediliyor. Bu durumda yorum yapan kişinin İsim, mail ve IP adresi kayıt ediliyor.

.