Füme Renk Cam Balkon Rengi

Spread the love

Cam balkon sistemlerinin cam kanatları için 5 renk seçeneği mevcuttur. Bunlar sırası ile yeşil, mavi, füme, bronz ve şeffaf renklerdir. Camlar 8 veya 10 mm kalınlığa sahiptir ve temperlidir. Cam rengi seçimi tamamen müşterilerimizin tercihleri ile alakalı bir durumdur. Füme renk cam balkon çok fazla güneş alan balkonlarda kullanılabilir. Koyu renk camların güneşe karşı daha iyi korudukları biliniyor.

cam balkon cam renkleri

Koyu renkleri camlar gündüzleri balkonun içinin fazla görünmemesi amacı ile de kullanılmaktadır. Füme renk camları tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir durum vardır. Eğer balkonunuz az güneş alıyor ise balkona bağlı oda ve/veya odalar daha az güneş alacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak tercih yapmak en doğrusu olacaktır.

füme renk cam balkon

Yanlış bilinen ve firmamıza sürekli sorulan bir konu hakkında da bilgi vermek isteriz. Dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermeyen ancak içeriden bakıldığında dışarıyı gösteren bir cam yoktur. Füme cam uygulanmış dahi olsa içerisi bir miktar seçilebilecektir. Özellikle de hava karardıktan sonra eğer içeride ışık yanıyor ise daha fazla seçilecektir.

ücretsiz keşif

katlanır cam balkon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Posted by: webcolden on

Etiketler:, ,