Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Füme Renk Cam Balkon Rengi

füme renk cam balkon

Cam balkon sistemlerinin cam kanatları için 5 renk seçeneği mevcuttur. Bunlar sırası ile yeşil, mavi, füme, bronz ve şeffaf renklerdir. Camlar 8 veya 10 mm kalınlığa sahiptir ve temperlidir. Cam rengi seçimi tamamen müşterilerimizin tercihleri ile alakalı bir durumdur. Füme renk cam balkon çok fazla güneş alan balkonlarda kullanılabilir. Koyu renk camların güneşe karşı daha iyi korudukları biliniyor.

cam balkon cam renkleri

Koyu renkleri camlar gündüzleri balkonun içinin fazla görünmemesi amacı ile de kullanılmaktadır. Füme renk camları tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir durum vardır. Eğer balkonunuz az güneş alıyor ise balkona bağlı oda ve/veya odalar daha az güneş alacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak tercih yapmak en doğrusu olacaktır.

füme renk cam balkon

Yanlış bilinen ve firmamıza sürekli sorulan bir konu hakkında da bilgi vermek isteriz. Dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermeyen ancak içeriden bakıldığında dışarıyı gösteren bir cam yoktur. Füme cam uygulanmış dahi olsa içerisi bir miktar seçilebilecektir. Özellikle de hava karardıktan sonra eğer içeride ışık yanıyor ise daha fazla seçilecektir.

 

#Füme renk cam balkon hangi durumlarda kullanılabilir?

 

1- Apartmanda yaşıyor ve karşıdaki bina ile mesafe çok az ise kullanılabilir.

 

2- Depo olarak kullanılacak atıl durumdaki balkonlarda kullanılabilir.

 

3- Güneşi çok fazla alan balkonlar için idealdir.

 

4- Balkon korkulukları cam ve renkleri füme ise; kombine etmek için kullanılabilir.

 

5- Apartman yönetimi füme renge karar veri ise; karara uymak zorunludur.

 

6- Bir sitede yaşıyorsanız ve site yönetimi renk konusunda bir karar aldı ise; bu karara da uymak zorunludur.

 

7- Binanın iç renkleri ile uyumlu durumlarda kullanılabilir.

 

8- Binanın dış renkleri ile uyumlu olduğu durumlarda kullanmak mantıklı olabilir.

 

9- En önemlisi şahsi tercihiniz bu renkten yana ise ve müstakil bir evde yaşıyorsanız neden kullanmayasınız?

 

#Füme renk cam hangi alüminyum renkleri ile uyumludur?

 

Aslına bakarsanız tüm alüminyum renkleri ile en uyumlu renk budur diyebiliriz. Gri, beyaz, bronz, ahşap renk ve Ral kataloğundaki nerede ise tüm renkler füme ile birlikte kullanılabilir. Burada tercih tamamen size kalıyor. Hayal gücünüzü kullanıp çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bazı müşterilerimizin bu işi mimarların tercihlerine bıraktıklarını görüyoruz. Neden olmasın? Renklere ve malzemelere aşina ve bu işlerin profesyonelleri olan mimarların fikirleri bu konularda değerli olabilir.

Füme Renk Cam Balkon Fiyatları

 

Sadece şeffaf cam ile diğer 4 renk arasında fiyat farkı vardır. Renkli camların tümü aynı fiyattır. Arzu ederseniz “Cam Balkon Fiyatları” adlı sayfamızı ziyaret edip daha geniş bilgiler alabilirsiniz.

2 thoughts on “Füme Renk Cam Balkon Rengi

    1. Füme cam içeriden baktığınızda dışarıyı rahat görmenizi engellemez. Bir miktar ışığı elbette keser. Güneşi az alan bir balkon ise; dikkatli kullanmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir