Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Çeşme Cam Balkon

Kayar katlanır cam balkon modeli olan Softline katlanır camlama sistemleri yenilikci ve farklı isteklere cevap vermesi ile tercih edilen bir üründür. Kısaca Çeşme cam balkon ürünleri ve teknik özellikleri üzerinde duracağız.

Cam Balkon Modelleri :
1- Kayar katlanır cam balkon : Panellerin katlanması ve sürülmesi esasına göre kurgulanmıştır. Softline sistem seri katlanır sistemlerde tercih edilen bir üründür. Su tahliye tavası kendiliğinden mevcuttur. Alüminyum conta kullanılmaktadır. Çeşme katlanır cam balkon rüzgar bölgesi olduğu için contaların alüminyum olması faydalıdır. Ayar profili sistemin doğal parçasıdır. Cam balkon Çeşme detayları hakkında sizi bilgilendirmemiz için bizimle irtibata geçiniz.

2- Sürmeli Cam Balkon Modelleri : Kayr kanatların sürme kasa ray profilinde sürülmesi ile çalışır. Bu sistem eşikli ve eşiksiz cam balkon olmak üzere 2’ye ayrılır. Cafe, restaurant, teras, pergole altı ve toplu yaşam alanlarında kullanılır. Cam balkon Çeşme sistemleri üzerinde yeni ve estetik çözümler ile hizmetinizdeyiz.

İzmir Cam Balkon  ?
Cam balkon bütün camlama sistemlerinin genel tanımlaması olmuştur. Tüketicilerin dilinde sanayağı, kot pantolon vs… gibi sistemin ortak adı olmuştur. İzmir cam balkon sistemleri 3 kategoriye ayrılabilir.

Katlanır cam balkon sistemleri: Balkon kapatmalarda genelde uygulanan sistemdir. Hareketli panellerin birbiri üstüne katlanması prensibine dayanan bir çalışma sistemi vardır. Tamamen açık alan elde edebilmek için bu sistem uygulanır. Kısmı olarakda açık alan elde edilebilir. Albert Genau zenon sistemi katlanır cam balkon uygulamalarının sistemidir. Stor perde, pliseli perde sistemleri ve sineklik uygulamaları rahatlıkla uygulanbilir. Cam renkleri olarak, füme, mavi, yeşil ve bronz renkler  katlanır cam balkon İzmir modellerinde kullanılabilir.Sürmeli cam balkon sistemleri: Yer kaybına tahammül olmayan alanlarda tercih edilen sistemdir. Kafeterya, restaurant, düğün salonu vs… gibi toplu yaşam mekanlarında daha çok kullanılır. Kayar sürmeli sistem bölme amacına yönelik bir cam balkon sistemidir.Isıcamlı cam balkon sistemi: Teknolojik gelişmeler herzaman bir adım öne çıkma ve gelişme faaliyetlerini sürekli zorlamaktadır. Albert Genau ısıcamlı balkon camlama sistemleri, yeni bir üründür.                                                                                                                             Çeşme cam balkon uygulamalari :
Cam balkonn fiyatları metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken konu istediğiniz özelliklerdir. 160 cm altı tüm yükseklikler 160 cm’e tamamlanır. Renkli camlarda 20 TL/m2 fiyat farkı yansımaktadır. Kullanılacak cam balkon İzmir yardımcı malzemeler fiyatı etkiler.
 

Bugünkü yazımızda sizlere Arda seri katlanır cam balkon Çeşme serisini tanıtacağız. Üstün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla sektörde haklı bir yere sahip olan Zenon sistemleri  mükemmel bir üründür. Balkonlarda, kış bahçelerinde, cafeteryalarda, restoranlarda ve istenilen birçok yerde kullanılabilen sistemlerimiz ihtiyaçlarınıza doğru cevap verebilmektedir.
Cam balkon sistemleri imalatında kullanılan camların dört tarafı rodajlanır, temperli veya lamine olarak kullanılabilir. Cam renkleri füme, şeffaf, mavi, bronz ve yeşil olarak belirlenebilir.
Albert Genau Zenon Özellikleri :

Kullanılan cam kalınlığı: 8 mmMaximum kanat genişliği: 650*2200 mm (isteğe bağlı özel ölçü yapılabilmektedir.)Kayar katlanır balkon camlama sistemiTaşıma Sistemi: Alt+Üst (4+4) Taşıma SistemiPaslanmaz aksam takımıEstetik soft-line Albert Genau İzmir profil tasarımıAğır cam uygulanabilmesine imkan veren, pim yapısı ergonomik, kilitlenebilir açma-kapama   mekanizması uygulaması ile güvenli çalışmaKanat birleşimlerindeki “akıllı kapak”lar sayesinde mükemmel sızdırmazlık. Başlangıç ve bitiş dikey profillerinde, çiftli akıllı contaların tam izolasyonuKanatlarda, kapak uçlarına kadar olan; toza, soğuğa geçit vermeyen dörtlü fırça sistemi ile Albert Genau balkon camlama yalıtımı. Düşey birleşimlerde UV dayanımlı esnek conta ile uzun süreli kullanım imkanı. Albert Genau katlanır cam balkon tasarımı, kendinden gölgeli alt profil tasarımı ile, sağlıklı yağmur suyu tahliyesi. Balkonlarınızda güvenle eşyalarınızı koruyabilirsiniz.İsteğe bağlı, özel yağmur suyu tahliye profilini montaj yapabilmekteyiz. Dış iklim şartlarına dayanıklı, sınırsız renk ve İtalyan teknolojisi ile ahşap dekorlama seçeneği tüm Albert Genau cam balkon İzmir modellerinde mevcuttur. 
Çeşme Cam Balkon Firmaları  :
Tüm mesaimizi sizlere kaliteli ürünler ve yeterli düzeyde hizmet verebilmek için çalışma ile geçiriyoruz. Yılları tecrübesine dayanan bilgi birikimimiz ve yaşanılan deneyimler ile İzmir cam balkon şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir