Camoda Isıcamlı Cam Balkon

 

Winsa Camoda bella serisi ısıcamlı cam balkon, uzun yıllar süren arge çalışmalarının sonucu ortaya çıkarılan ısıcamlı cam balkon sistemidir.

ücretsiz keşif

Bütün ihtiyaç ve sorunlar göz önüne alınarak geliştirilen sistemdir. Camoda Isı camlı cam balkon bayiliğini yürüten firmamız, sektörel tecrübesini Camoda ile taçlandırmayı hedeflemiştir. Cam balkon ihtiyaçlarınızda firmamızı arayıp ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzman personelimiz ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek size gereken balkon camlama modelini belirleyecektir.

cam balkon

 

Pimaş Isıcamlı Camoda Cam Balkon Avantajları

4+12,5+4 mm temperli ısı cam kullanılarak üretilen camoda sistemi yüksek ısı, ses ve su izolasyonu beklentileri olanlar için ideal bir üründür. Doğru montaj ile uygulamaların %98’inde su izolasyonu neredeyse %100 oranında sağlanabilmektedir. Bu açıdan değerlendirildiğinde kış mevsiminde atıl gibi duran değerli alanlar birer yaşam alanına çevrilebilir. 440 lira KDV, montaj, nakliye, izolasyon ve renkli cam dahil fiyatı ile bütçeleri biraz zorlasa da parasının karşılığını tam olarak bir ürün diyebiliriz.

 

Belki de Türkiye’deki en profesyonel ısıcamlı cam balkon sistemi olma özelliğini taşıyan tek üründür. Pimapen markasının Deceuninck grubuna satılmasından sonra ciddi bir arge yatırımı ile daha da geliştirilen sistem adeta kusursuzluğu kovalıyor,

 

katlanır cam balkon

Summary
pimaş ısıcamlı camoda cam balkon modeli
Article Name
pimaş ısıcamlı camoda cam balkon modeli
Description
pimaş camoda ısıcamlı cam balkon sistemi hakkında detaylı bilgiler bu yazıda.
Author
Publisher Name
uzman cam balkon
Publisher Logo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Posted by: webcolden on

Etiketler:, , , ,

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.