Cam Balkon

1- Kayar katlanır cam balkon : Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz. Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir.

2- Sürmeli Cam Balkon : Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır.Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

Cam Balkon Fiyat Hesaplama : Günümüzde müşterilerimizin en çok ilgilendiği konu haline gelmiştir. elbette maliyetimizi bulup bütçemizi ayarlamak hepimizin isteğidir. Alan hesabı; yükseklik x genişlik hesaplamanın en temel mantığıdır. Bulduğunuz cam balkon metrekare tutarını 190,00 TL ile çarparsanız yaklaşık olarak cam balkon fiyatı ortaya çıkmış olur. Gerçekte firmamızdan bir ölçü talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizleri detaylar ve sistem konusunda bilgilendirmekten memnun oluruz.

İzmir Cam Balkon :
Türkçemize son yıllarda yerleşen ve ürünün adını verdiği bir terim. Cam balkon, mevcut balkona yapılan ilave imalat ve montaj ile yapılan değişikliktir. Balkonlar ülkemizde şehirden şehire farklılık gösterir. Muhafazakar vatandaşlarımızn yaşadığı şehirlerde balkon kültürü olmadığı için küçük balkonlar planlanır. Sahil kesimlerinde genel olarak balkonlar da hayat geçirilir. 

Bu anlayış cam balkon İzmir anlayışının gelişmesine yol açmıştır. Artık balkonlar sadece çamaşır kurutma alanları değil aynı zamanda kaliteli vakit geçirilen alanlar olmuştur. Modernleşme ve uygarlık düzeyine olan talep tüm yaşam alanlarında olduğu gibi cam balkon sistemleri alanında da hızla etkisini göstermiştir. 
 

Pvc veya alüminyum doğrama ile yapılan balkon kapatmalar yoğun olarak yaşanmıştır. Balkon kapatmalarda farklı detay çözümleri görsel bütünlüğü gözönüne almadan uygulanmıştır. Ortaya çıkan durum görüntü kirliliğidir. Balkonlar odalara dahil edilmek suretiyle binaların statik yapıları ile oynanmıştır. Tüm bu olumsuz süreç artık yeni bir ihtiyacı; balkon camlama ihtiyacını doğurmuştur. Yarınki yazımızda cam balkon kavramının açılımını yapacağız.

Cam Balkon Fiyatları :
İhtiyacınız olduğunda bizi arayabilir, uzman arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.