Cam Balkon Temizliği Nasıl Yapılır?

Spread the love

Cam balkon temizliği gayet kolaydır. Temizliği nasıl yapılır sorusuna hemen yanıt verelim. Cam balkon sistemlerinde kanatlar içe doğru katlanır. Bu sayede cam kanatların dış yüzeyleri balkon içine doğru dönmüş olur. Dış yüzeyin temizliğini dışarıya hiçbir şekilde sarkmadan kolayca yapabilirsiniz. Cam temizliğinde cam silme sıvılarını kullanabilirsiniz. Nano teknoloji temizleme sıvıları cam kanatların uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

cam balkon temizliği nasıl yapılır

Cam Balkon Temizliği Yaparken Dikkat

Temizlik esnasında önemli olan kanatlara sert cisimlerle zarar vermemektir. Alüminyum profilleri sıvı bulaşık deterjanları ile temizlemek daha doğrudur. Çok etkili kimyasal temizleyiciler profillerin eloksal kaplamasına zarar verebilir. Temizlikten bir gün sonra hava da yağışlı değil ise; tekerleklerin bakımı yapılabilir. Her yerde kolayca bulunabilen wd40 ve eşdeğer ürünlerle rayların ve tekerleklerin bakımı yapılmalıdır.

katlanır cam balkon

Temizlik esnasında şeffaf veya alüminyum fitillerin (kanatların arasında bulunan) içine su girmemesine özen gösterilmelidir. Hassas ucu bulunan çek-çek gibi ürünler de işinizi kolaylaştıracaktır. Camları deterjanla köpürtüp çek-çek ile temizlemeniz temizlik süresini kısaltacaktır. Hayatınızı riske atmadan kolayca temizleyebileceğiniz ürünlerdir.

ücretsiz keşif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Posted by: webcolden on

Etiketler:,