Cam Balkon Stor Perde İzmir

Bugünkü yazımızda günümüzde yaygınlaşan cam balkon izmir modelleri için gerekli olmaya başlayan perde seçeneklerini  anlatacağız. Daha önceki yıllarda yoğun bir şekilde yapılan pvc veya alüminyum balkon kapama işleri artık yerini katlanır cam sistemlerine bırakmıştır. Gelişen bu yeni anlayışla birlikte yeni  ihtiyaçlar doğmuştur. Ferah ve kullanışlı balkonlar oluşturan camlama sistemi bazen güneşin etkisini hisettirebilmektedir. Bazen de birbirine yakın balkonlar arasında görüntü engellemesi için perde gereksinimi ortaya çıkarmaktadır. Cam balkon stor perde uygulaması yapmak için perdelik profilinin uygulaması unutulmamalıdır.

cam balkon için stor perde izmir ortaya çıkan bu ihtiyaca cevap vermektedir. Stor perde mekanizmaları iki türlü takılabilmektedir;  1- Cam balkon kanat sistemi içinde hazır uygulanmış 2- Sonradan takılabilen stor perde sistemleri. Ayrıca çalışma mekanizmalarına göre manuel ve motorlu olmak üzere sistemler bulunmaktadır. Manuel sistemler mekanik sistemle çalışmaktadır. Motorlu sistemler kanat yüksekliğine göre değişen güçte motorlu olarak hazırlanmaktadır. Balkon camlama piliseli perde izmir sistemleri farklı bir alternatif sunmaktadır. 

Kullanımı daha dikkat ve özen gerektiren piliseli sistemlerde , farklı renk ve motifler uygulanabilmektedir. Piliseli perde konusunda uzman yardımı almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cam balkon firması İzmir Telefon numaramız : 0 232 966 84 59. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.