Cam Balkona Sineklik Olur Mu?

#Katlanır cam plise sineklik modeli

İzmir katlanır cam sineklik uygulandığı cam balkonlarda bakım gerektirmez dekoratif sineklik tülüyle kolay kullanılan ve katlanabilen sineklik sistemidir. Farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Amaç elbette sadece estetik değil; istenmeyen haşeratı evlerden uzak tutmaktır.

Cam balkon pliseli sineklik hem yatay, hem dikey çalışır şeklinde uygulanabilen sistemdir. Cam balkon sineklik, PVC, ahşap, alüminyum ve benzeri her türlü doğramada, sürme pencerelerde çok kolay uygulanabilir. Balkon camlama pliseli sineklik balkonlarınız için doğru üründür.

cam balkon için sineklik

Pliseli Sineklik Her Cam Balkon Modeline Uygulanabilir Mi?

Sürme cam balkon modellerine daha kolay uygulanabilen bir sistemdir; ancak bu demek değildir ki katlanır sistemlere kesinlikle uygulanamaz. Katlanır sistemlere 20*40 öteleme profilleri ile uygulama yapılabilmektedir. Cam ile sineklik profilleri arasındaki boşluk da büyük kıl fitiller yardımı ile kapatılabilmektedir.

Katlanır modellerde uygulama yapılabilmesi için bazen tek başına çalışan ve çerçeveli olan bağımsız bir kanat oluşturmak gerekmektedir. Cam kanatlar açıldıktan sonra kasadan dışarıya doğru 2 cm kadar çıkarlar. Sineklik uygulaması için daha önce de belirttiğimiz gibi 20*40 kutu profil ile öteleme yapmak gerekmektedir.

Plise Sineklik (Pileli) Fiyatları

#Pliseli sineklik metrekare hesabı nasıl yapılır?

Fiyattan önce bilinmesi gerekenler var. Pencere veya kanat genişliği çarpı yükseklik = toplam alan. Bu alan ile bizim satış birim fiyatlarımızın çarpılması sonucu nihai fiyat elde edilir.

#Pliseli sineklik için nasıl fiyat alabilirim?

Bizi aramanız ve ölçüleri belirtmeniz yeterli. Sizden isteyeceğimiz bilgiler sadece alüminyum profil rengi ve ölçüler olacaktır. Vereceğiniz bilgilere göre fiyat hemen hazırlanıp tarafınıza iletilecektir.

Cam Balkon İçin Sineklik Var Mı?

Evet; son birkaç senedir Raysineks sistemi sadece cam balkonlara özel olarak geliştirilmiş bir ürün olarak satışa sunulmuştur. Aşağıdaki videoda sistemin nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Gayet kullanışlı ve basit olan ürünün yaklaşık fiyatı 250 lira civarında. Bu fiyata KDV dahildir. Firmamız sineklik hizmetini tek başına vermemektedir. Mevcut müşterilerimiz balkon camlama ürünleri ile birlikte talep ettiklerinde, bizden sineklik de satın alabilirler.

Gördüğünüz gibi kullanımı gayet kolay. Montajı için belki aynısı söylenemez; ancak ürünün işe yaradığı kesin. Bizimle iletişime geçip diğer ürünlerimiz ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz “Blog” sayfamızı ziyaret edip diğer yazılarımızı da okumanız yönündedir. Sineklik sistemleri ilginizi çekti ise; belki de perde profillerini de incelemek isteyebilirsiniz. “Cam Balkon İçin Perde Sistemleri” adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

#Pliseli sineklik Rasineks karşılaştırması

1- İkisinin de kullanımı kolaydır.

2- En önemli fark bize göre Raysineks sisteminin sökülüp yıkanabilir olmasıdır. Pileli modelde böyle bir imkan yoktur.

3- Pliseli sineklikte yoğun rüzgarlarda tüllerin raydan çıkma ihtimali vardır. Elle tülleri tekrar raya yerleştirmek gerekecektir.

4- Fiyatlar birbirine yakındır; tercih daha çok kullanım kolaylığına göre yapılmalıdır.

5-Sürme sistemlerde pileli sineklik zorunlu hale gelmektedir.

6- Her iki sistemde de alüminyum profiller dilenen renge boyanabilir.

7- Uygulama zorluğu her iki sistemde de aşağı yukarı aynıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.