Cam Balkon Pliseli Sineklik

Spread the love

Katlanır cam plise sineklik modeli :

İzmir katlanır cam sineklik uygulandığı cam balkonlarda bakım gerektirmez dekoratif sineklik tülüyle kolay kullanılan ve katlanabilen sineklik sistemidir. Farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar.

pliseli sineklik

Cam balkon pliseli sineklik hem yatay, hem dikey çalışır şeklinde uygulanabilen sistemdir. Cam balkon sineklik, PVC, ahşap, alüminyum ve benzeri her türlü doğramada sürme pencerelerde çok kolay uygulanabilir. Balkon camlama pliseli sineklik balkonlarınız için doğru üründür.

Pliseli Sineklik Her Cam Balkon Modeline Uygulanabilir Mi?

Sürme cam balkon modellerine daha kolay uygulanabilen bir sistemdir; ancak bu demek değildir ki katlanır sistemlere kesinlikle uygulanamaz. Katlanır sistemlere 20*40 öteleme profilleri ile uygulama yapılabilmektedir. Cam ile sineklik profilleri arasındaki boşluk da büyük kıl fitiller yardımı ile kapatılabilmektedir.

ücretsiz keşif

Plise Sineklik (Pileli) Fiyatları

Fiyattan önce bilinmesi gerekenler var. 1 m2 kare altı ölçüler 1 metrekareye yuvarlanmaktadır. En ve boy ölçülerinde küsuratlar bir sonraki ondalığa yuvarlanmaktadır.

Örnek: Cam genişliği 65.4 cm ve yüksekliği 170.3 cm olsun. alanı bulmak için yapacağımız işlem 0.7*1.80 olacaktır. Çıkan sonuç 1.26 metrekaredir. Bu sonucu birim fiyat ile çarpabilirsiniz.

Pliseli sineklik metrekare fiyatı 80 lira artı KDV‘dir.

katlanır cam balkon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Posted by: webcolden on

Etiketler:, ,