Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Cam Balkon Perde Fiyatları Ve Modelleri

pileli cam balkon perdesi

İzmir cam balkon sistemleri bir sonraki aşamada perde ihtiyacını doğurmaktadır. Cam balkon perde sistemlerinin uygulanabilmesi için önceden yapılması gereken hazırlıklar vardır. Perde profilini montajı düşünülmeli ve uygulanmalıdır. Cam balkon perde sistemleri sınırsız renk seçenekleri ile balkonlarınızı renklendiriyor.

 

Cam Balkon Perde Modelleri

 

#Jaluzi Perde

Jaluzili cam balkon modelleri de kullanmak ve satın almak mümkündür. Cam balkon modellerinde özel tasarlanmış perde profili ile her türlü perde sisteme uygulanabilir. Jaluzi sistemleri balkonlarınıza farklı bir hava ve estetik katar. Jaluzili uygulamalarda farklı seçenekler vardır ve bu konuda daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cam balkon perde sistemleri Ege bölgesi geneline hizmet vermekteyiz. Bir telefon ile ulaşabileceğiniz firmamız, size her konuda yardımcı olacaktır. İzmir jaluzili cam balkon sistemleri güneşten koruma sağladığı gibi, balkonlarımızda renkli dünyalar oluşturabilir.

 

cam balkon perdesi

 

#Pileli Perde

Eğer mevcut sistemde perde profili yok ise; perde takılamaz mı? Elbette takılabilir! Yukarıda resmini gördüğünüz pileli model sayesinde her cam balkon modeline perde takılabilir. Plicell firmasının sunduğu bu ürün ile mükemmel çözümler üretmek mümkündür.

 

pileli cam balkon perdesi

 

Cam balkon plise perde, her türlü marka ve model katlanır cam balkon sistemlerine uygulanabilmektedir. Maksimum en : 150 cm’i yükseklik : 235 cm’i geçmemelidir. Hareketli panellerin her birine ayrı ayrı takılabilir. İstediğinizde her bir kanadı ayrı çalıştırabilirsiniz. Çift yönlü çalışma imkanı vardır. İsterseniz yukarıdan aşağıya, istersen aşağıdan yukarıya cam balkon plise perde çalıştırabilirsiniz. Plise perdeyi cam üzerinde istediğiniz noktada durdurabilirsiniz. Bu ürünün bir diğer adı da pileli perdedir.

 

Görünüm olarak estetik ve moda trendleri uygulayabilme imkanı verir. Polyester olan İzmir katlanır cam balkon plise perde, içeriğinde bulundurduğu kir – su tutmaz ve alev almaz yapısı ile uzun ömürlüdür. Plise perdeler son teknoloji makineler ile katlanmaktadır. Nemli bir sünger ile temizlenebilme özelliği vardır.

 

BURAYA tıklayarak pliseli perde modellerini hemen inceleyebilirsiniz.

 

#Zebra Perde

Dilerseniz katlanır cam balkon sisteminize herhangi bir perdeci zebra perde uygulayabilir. Bunun için daha önce de belirttiğimiz gibi, öncesinde sisteme perde profili uygulanmış olması gerekir.

 

#Tül Perde

Klasik tül perdeler yıkanabilir olması açısından oldukça kullanışlıdır. Özellikle de ütü gerektirmeyen ürünlerin yaygınlaşması ev hanımlarını oldukça mutlu etmiştir. Yıka, as ve bırak! Perde profili uygulanmış olması şartı ile dilediğiniz bir tül perde ve fon ürüne takılabilir.

 

Yazıda aklımıza gelmeyen başka çeşitleri de elbette kullanabilirsiniz. Biz fikir vermesi amacı ile sizlerle bu yazıyı paylaştık. Hayal gücünüzün ve bütçenizin size eşlik etmesine izin verebilirsiniz.

 

cam balkon perde modelleri

Cam Balkon Perde Fiyatları

 

Zebra, tül ve jaluzi gibi perde modellerinin fiyatlarını kendi perdecinizden alabilirsiniz. Firmamız sizlere sadece pliseli (pileli) perde uygulaması yapmaktadır. Pliseli perde m2 fiyatları 120 liradan başlamaktadır. Bu fiyata İzmir içi KDV ve montaj dahildir. Perde kumaşı kalınlaştıkça fiyat da artmaktadır. Mağazamızı ziyaret edip perde modellerini inceleyebilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Katlanır Cam Balkon Perde Sistemleri” adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. “İzmir Cam Balkon Seçenekleri” adlı yazımız da faydalı olacaktır.

 

cam balkon perde fiyatları

2 thoughts on “Cam Balkon Perde Fiyatları Ve Modelleri

  1. 47 cm., 47 cm.,32 cm., 33cm., 53 cm. , 53 cm. , 53 cm ebatlarinda boy 1.50 fiyatlandirma yalabilkr misiniz. Yer izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir