Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Cam Balkon Ödeme Seçenekleri

cam balkon ödeme seçenekleri

Balkona yeni bir işlev kazandırmak istiyorsunuz. Balkonda daha fazla kaliteli vakit geçirmek istiyorsunuz. Veyahut kullanmadığınız eşyaları koymak ama görüş alanınızı kaybetmemek istiyorsunuz. Cam balkon sistemleri imdadınıza tamda bu anda yetişiyor. Cam balkon ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile taksit, kredi kartı ile tek çekim ve nakit ödeme yer almaktadır.

 

cam balkon ödeme seçenekleri

 

Cam Balkon Ödeme Seçenekleri İle İlgili Prensiplerimiz

1- Sözleşme esnasında iş bedelinin yarısı veya 1/3’ü nakit veya kredi kartı ile tahsil edilir.

2- Camlar temperli olduğu için ve müşteriye özel olarak kesildiği için tekrar kullanılmaları mümkün değildir. Sebepsiz vazgeçme durumunda cam bedeli müşteriden tahsil edilir.

3- Müşterilerimizin, camlar kesilmeden ve temperlenmeden önce işten vazgeçmeleri durumunda, peşinat tutarının tamamı iade edilir.

4- Firmamız peşin fiyatına kredi kartı ile taksitlendirmeleri bankaların kampanyalarına göre yapmaktadır. Taksit adetleri o bankaların o anki kampanyalarına değişiklik gösterebilir.

5- Müşterilerimiz dilerse vade farkını ödemek sureti ile 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.

6- Firmamız müşterilerin gizliliğine aşırı derecede önem vermektedir. Hiç bir müşterimizin kredi kartı ve benzeri bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

7- Müşterilerimizin iletişim ve benzeri bilgileri her ne amaçla olursa olsun üçüncü şahıslarla ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

 

Bizim en değerli birimimiz müşterilerimizdir. Firmamız senetle veya elden taksit seklinde kesinlikle satış yapmamaktadır. Bunun tek istisnası bir memurun veya emeklinin senetlere kefil olmasıdır. Yarısı peşin yarısı bir ay sonra olmak üzere bir seçeneğimiz mevcuttur. Böyle durumlarda yine peşin fiyatı üzerinden işlem yapılmaktadır.

 

balkon camlama izmir

Ödemenin Yapılmaması Durumları Ve Yasal Süreçler

Ödemenin çeşitli sebeplerle zamanında yapılamayacak olması firmamıza önceden bildirilmelidir. Bu konuda firmamız müşterilerine hiç bir zorluk çıkarmamaktadır. Hayatta insanın başına her şeyin gelebileceğini ve öngörülemeyen harcamaların gerekli olabileceğinin farkındayız. Müşterilerimizin böyle durumlarda firmamızla görüşmekten asla çekinmemeleri gerekmektedir. Firmamız izmir cam balkon müşterilerini ailenin bir parçası olarak görmektedir.

 

Değerli diğer müşterilerimizin yanı sıra nadir de olsa art niyetli kişilerle ilgili de prosedürlerimiz mevcuttur. Eğer firmamız karşı tarafta art niyet olduğuna kanaat getirir ise; noter aracılığı ile çekilen ihtarın ardından yasal süreçler başlatılmaktadır. Şirketimiz bu süreçte de dahi karşı taraftan faiz bedeli talep etmemektedir. Sadece dosya masrafları, avukatlık ücretleri ve  ürün bedeli tahsil edilmektedir.

 

Keşif yaptırdınız ve size maliyeti ortaya çıktı. Cam balkon nasıl öderim sorusunun iyimser cevabı Uzman cam balkon da… Her türlü kredi kartlarına 8 aya kadar vade farksız taksit imkanı yapıyoruz.
Cam balkon ödeme seçenekleri bütçenizi sarsmadan ürünü satın almanıza fayda sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir