Uzman Cam Balkon
Arama:

Uzman cam balkon olarak size sunduğumuz cam balkon modelleri hakkında size bilgi vermek istiyoruz. Cam balkonlar temel olarak 2’ye ayrılmaktadır. Katlanır cam sistemlerinde firmamız ASAŞ, MAKROWİN, ELEPHANT ve CAMODA bayiidir. Dilerseniz markaların ayrı-ayrı özelliklerine bakalım. Öncelikle en ekonomik seriden başlayalım. Gold seri olarak bilinen ve çok yaygın olarak kullanılan modellerden birisidir.

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Gold

Sistemde şeffaf fitil kullanılmaktadır. Perde profili, alüminyum fitil ve su tahliye tavası opsiyoneldir. Tekerlekler çelik rulmanlı ve ayarlıdır.

Safir

Safir seride perde profili, alüminyum fitil ve su tahliye tavası standart donanımlardır. Tekerlekler çelik rulmanlı ve ayarlıdır.

Makrowin Arda

Çok gelişmiş bir cam balkon sistemidir. Açılır kanat pencere kolu yardımı ile açılabilmektedir. Sistemde PVC doğramalarda olduğu gibi ispanyolet vardır. Kanat aralarında mıknatıs fitil kullanılarak izolasyon değerleri azami seviyelere çıkarılmıştır. Su tahliye tavası, perde profili ve alüminyum fitil standart donanımları arasındadır.

Asaş

Otomobil farlarının üretiminde kullanılan ham madde ile üretilen şeffaf fitiller kullanılır. Uzun yıllar dayanabilen ve kırılma-dökülme gibi sorunları olmayan muhteşem bir sistemdir. Tüm aksesuarlar ASAŞ marka kullanılmak zorundadır. Başka marka aksesuarlar ASAŞ seriye uyumlu değildir. Montajı uzmanlık gerektirir,

Elephant

Yukarıdan taşımalı sistem genelde dükkan vitrinlerinde kullanılır. Askılı vitrin olarak da bilinen üründür. Sistemde altta ray yoktur. Bu sayede eşik oluşmaz ve ayak takılması gibi sorunlar yaşanmaz. Kafeterya, restoran ve benzeri mekanları vitrinlerinde kullanılır. Sistem üstten taşımalıdır. Altta izolasyon büyük kıl fitil profili yardımı ile sağlanmaktadır.

Isı Camlı Camoda

Konfor camlı ve normal ısı camlı olarak uygulanabilen gelişmiş sistemdir. Bella serisi estetiği ve yalıtımı ayna anda sunabilen nadir ısı camlı cam balkon modelleri arasında yer almaktadır.

Sürme Cam Balkon Modelleri

Makrowin Eşikli Sürme

4 cm eşik yüksekliği ve 5’li ray eşikli sürmenin en belirgin özellikleridir. Geçiş alanlarından ziyade parapet üstlerine uygulanır. Teras ve kış bahçesi uygulamalarında da geçiş olmayan yerlere uygulanmaktadır. Aksesuarların tümü Makrowin marka olmak zorundadır.

Camoda Sürme

Camoda sürme çok yüksek beklentilere cevap vermek üzere tasarlanmıştır. Neredeyse PVC doğrama seviyesinde izolasyon değerlerine sahip ürün, sürme cam balkon ürünlerinden yüksek seviye izolasyon değerleri bekleyenler için idealdir.

Makrowin Eşiksiz Sürme

Sistemde sadece 8 mm eşik yüksekliği vardır. Bu sayede ayak takılmalarının önüne geçer, Bu sistem genelde insanların geçiş yaptığı alanlara monte edilir.

Asaş Sürme

Asaş sürmenin belirgin özelliği çift taraflı kıl fitil sistemidir. Kanatlar birbirlerine kenetlenmektedir. Tüm aksesuarlar ASAŞ marka olmak zorundadır.

.