2020 Cam Balkon M2 Fiyatları

2020 cam balkon m2 fiyatları firmamız tarafından yayınlandı. Katlanır, sürgülü, ısıcamlı, giyotin cam ve otomatik tente fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İzmir cam balkon uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

EGE CAM BALKON 2020 Fiyat Listesi de her yıl olduğu gibi yayına girdi. Fiyat belirlemede önem verdiğimiz firmalardan birisidir. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Katlanır ve sürme cam balkon fiyat listemizi 2020 yılı ocak ayında yayınlandı. Makul fiyatlarla firmamızdan en kaliteli cam balkon modellerini satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler ve ücretsiz keşif için lütfen bizimle irtibata geçin.

ÜrünCam RengiFiyat
Gold PlusŞeffaf350 TL
Gold PlusRenkli375 TL
Gold IsıcamlıŞeffaf800 TL
Gold IsıcamlıRenkli830 TL
ÜrünCam RengiFiyat
Vizyon 8mmŞeffaf550 TL
Vizyon 8mmRenkli575 TL
Vizyon IsıcamlıŞeffaf850 TL
Vizyon IsıcamlıRenkli875 TL

2020 Cam Balkon M2 Fiyatları – 1. Liste

Slidex Isıcamlı Cam Balkon M2 fiyatları

Şeffaf Isıcamlı : 750 TL m2

Renkli Isıcamlı: 775 TL m2

Konfor Isıcamlı: 875 TL m2

Açıklama: Fiyatlar natürel renk alüminyum için geçerlidir. Ral boya farkı m2 başına 25 TL’dir. Ahşap desen fiyat farkı 30 TL/m2 olarak uygulanmaktadır.

Slidex 8 mm Temperli Cam Balkon M2 Fiyatları

Şeffaf Camlı : 320 TL

Renkli Camlı: 340 TL

Açıklama: Alüminyum fitil, çelik tekerlek, 2 mm alüminyum et kalınlığı ve %95 alüminyum saflık oranı fiyata dahil özelliklerdir. Perde profili ve harici damlalık opsiyonel özelliklerdir. Bronz renk alüminyum talep etmeniz durumunda fiyat farkı alınmamaktadır. Ral rengi boyama farkı 25 TL/m2; ahşap desen boya farkı 25 TL/m2 olarak uygulanmaktadır.

Ufuk Seri 8 mm Temperli Cam Balkon M2 Fiyatları

Şeffaf Camlı: 400 TL

Renkli Camlı 420 TL

Not: Ufuk seri katlanır cam balkonda altta ve üstte damlalık bulunur. Ekspres hizmet kapsamında 5 günde teslimat sağlanabilmektedir. Fiyat farkı 20 TL m2 şeklindedir.

Açıklama: Alt ve üst kasada ayrı-ayrı damlalık. Paslanmaz çelik tekerlekler. Cam kanat araları alüminyum fitil. Kaliteli PVC aksesuarlar. Bu üründe sadece perde profili opsiyoneldir.

Sürme Cam Balkon M2 Fiyatları

Şeffaf Camlı : 460 TL

Renkli Camlı: 480 TL

Açıklama: Sürme cam balkon sistemlerinde eşikli ve eşiksiz olmak üzere 2 seçenek mevcuttur. Eşikli sürme sisteminde eşik yüksekliği 4,5 cm; eşiksiz modelde 0,5 cm’dir. Ral boya farkı 25 TL; Ahşap desen boya farkı 25 TL/m2’dir.

Giyotin Cam Balkon M2 Fiyatları

Zincirli 8 mm temperli giyotin cam: 800 TL m2

Zincirli ısıcamlı temperli giyotin cam: 900 TL m2

Önemli not: Giyotin fiyatları ölçüler büyüdükçe düşmektedir. Giyotin cam balkon ile ilgili firmamızdan fiyat almanızı öneririz.

50 km’den uzak İzmir ilçelerinde km başına 1 TL yol bedeli tahsil edilmektedir.

Giyotin cam balkon uygulamalarında elektrik bağlantısı müşteriye aittir.

Otomatik Tente M2 Fiyatları

25 m2’ye kadar olan otomatik tente fiyatları: 14.000 TL

25 m2 ve üstü otomatik tente fiyatları: 550 TL m2

Otomatik tente uygulamalarında İzmir’den 50 km’den fazla uzak yerleşim yerleri için km başına 1 TL yol bedeli alınmaktadır.

Otomatik tente uygulamalarında elektrik bağlantısı müşteriye aittir.

Cam Balkon Aksesuar Fiyatları

Cam cama emniyet kilidi: 150 TL

Sürme Fotosel Kilidi: 150 TL

Açıklama: Montaj esnasında gerekli olabilecek kutu profil, köşebent ve benzeri ekstra malzemeler keşif esnasında hesaplanmaktadır.

Fiyatlarımıza KDV, montaj, nakliye ve izolasyon dahildir.

Yükseklikler bazı ürünlerde en az 180 cm ve bazı ürünlerde 200 cm olarak kabul edilmektedir. Bu konu ile ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

2020 cam balkon m2 fiyatları, firmamız tarafından alüminyum profillere ve camlara gelen zamlar üzerine güncellenmiştir. Metrekare fiyatları 2020 yılında ciddi oranda artış göstermemiştir. Bu durum hem üreticilerin hem de tüketicilerin lehine olmuştur. Faiz oranlarının düşmesi ve ciddi konut talebinin oluşması sektörü oldukça olumlu etkilemiştir. Bizim gibi üretici firmalar ürünlerini daha fazla sayıda tüketiciye ulaştırmayı elbette arzu etmektedirler; ancak artan fiyatlar talebi olumsuz etkilemektedir.

2020 cam balkon m2 fiyatları

Firmamız makul fiyatlarla sadece en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmayı hedef edinmiştir. Dolayısı ile mevcut durumdan rahatsızlık duyduğumuzu ve ABD dolar kurunun bir an önce aşağıya düşmesini dilediğimizi belirtmek isteriz. Metal borsasındaki fiyatların da makul seyrettiğini belirtmekte fayda var. 2020 cam balkon m2 fiyatları tüketici lehine olacaktır. Londra metal borsasını takip edebilirsiniz.

Örnek bir hesaplamayı birlikte yapabiliriz. Ufuk seri katlanır cam balkonu tercih ettiniz ve ölçüleriniz de 7 mt genişlik – 2.2 mt yükseklik şeklinde olsun. Yapacağımız işlem basit. 7*2.2=15.4 bize alanı verecektir. Şimdi de alan çarpı fiyat yapmalıyız. Renkli cam için 15.4*400 işlemini yapmalıyız. Sonuç 6160 TL olacaktır. 2020 cam balkon m2 fiyatları hesaplaması örneğini de böylece birlikte yapmış olduk.

Elbette bu kesin bir sonuç vermeyecektir. Kabaca fikir sahibi olmanız açısından değerlendirilebilir. Farklı faktörler devreye girip maliyetleri bir miktar yukarı çekebilmektedir. Bu durumda aslında en doğrusu firmamızı arayıp, ücretsiz bir keşif talep etmektir. Telefon veya e-posta yolu ile bize detayları iletmeniz durumunda, sizlere daha net rakamlar sunabiliriz. Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. Yorumlara da mümkün olduğunca cevap vermeye çalışıyoruz.

.