Uzman Cam Balkon
Arama:

2021 cam balkon m2 fiyatları firmamız tarafından yayınlandı. Katlanır, sürgülü, ısıcamlı, giyotin cam ve otomatik tente fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İzmir cam balkon uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

EGE CAM BALKON 2021 Fiyat Listesi de her yıl olduğu gibi yayına girdi. Fiyat belirlemede önem verdiğimiz firmalardan birisidir. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Katlanır ve sürme cam balkon fiyat listemizi 2021 yılı ocak ayında yayınlandı. Makul fiyatlarla firmamızdan en kaliteli cam balkon modellerini satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler ve ücretsiz keşif için lütfen bizimle irtibata geçin.

ÜrünCam RengiFiyat
Gold PlusŞeffaf490 TL
Gold PlusRenkli500 TL
Gold IsıcamlıŞeffaf800 TL
Gold IsıcamlıRenkli850 TL
ÜrünCam RengiFiyat
Vizyon 8mmŞeffaf800 TL
Vizyon 8mmRenkli900 TL
Vizyon IsıcamlıŞeffaf1300 TL
Vizyon IsıcamlıRenkli1400 TL

2021 Cam Balkon M2 Fiyatları – 1. Liste

Sürme Cam Balkon M2 Fiyatları

Şeffaf Camlı : 750 TL

Renkli Camlı: 800 TL

Açıklama: Sürme cam balkon sistemlerinde eşikli ve eşiksiz olmak üzere 2 seçenek mevcuttur. Eşikli sürme sisteminde eşik yüksekliği 4,5 cm; eşiksiz modelde 0,5 cm’dir. Ral boya farkı 30 TL; Ahşap desen boya farkı 35 TL/m2’dir.

Giyotin Cam Balkon M2 Fiyatları

Zincirli 8 mm temperli giyotin cam: 1200 TL m2

Zincirli ısıcamlı temperli giyotin cam: 1500 TL m2

Önemli not: Giyotin fiyatları ölçüler büyüdükçe düşmektedir. Giyotin cam balkon ile ilgili firmamızdan fiyat almanızı öneririz.

50 km’den uzak İzmir ilçelerinde km başına 1 TL yol bedeli tahsil edilmektedir.

Giyotin cam balkon uygulamalarında elektrik bağlantısı müşteriye aittir.

Otomatik Tente M2 Fiyatları

25 m2’ye kadar olan otomatik tente fiyatları: 20000 TL

25 m2 ve üstü otomatik tente fiyatları: 850 TL m2

Otomatik tente uygulamalarında İzmir’den 50 km’den fazla uzak yerleşim yerleri için km başına 1 TL yol bedeli alınmaktadır.

Otomatik tente uygulamalarında elektrik bağlantısı müşteriye aittir.

Cam Balkon Aksesuar Fiyatları

Cam cama emniyet kilidi: 200 TL

Sürme Fotosel Kilidi: 200 TL

Açıklama: Montaj esnasında gerekli olabilecek kutu profil, köşebent ve benzeri ekstra malzemeler keşif esnasında hesaplanmaktadır.

Fiyatlarımıza KDV, montaj, nakliye ve izolasyon dahildir.

Yükseklikler bazı ürünlerde en az 180 cm ve bazı ürünlerde 200 cm olarak kabul edilmektedir. Bu konu ile ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

2021 cam balkon m2 fiyatları, firmamız tarafından alüminyum profillere ve camlara gelen zamlar üzerine güncellenmiştir. Metrekare fiyatları 2021 yılında ciddi oranda artış göstermemiştir. Bu durum hem üreticilerin hem de tüketicilerin lehine olmuştur. Faiz oranlarının düşmesi ve ciddi konut talebinin oluşması sektörü oldukça olumlu etkilemiştir. Bizim gibi üretici firmalar ürünlerini daha fazla sayıda tüketiciye ulaştırmayı elbette arzu etmektedirler; ancak artan fiyatlar talebi olumsuz etkilemektedir.

2020 cam balkon m2 fiyatları

Firmamız makul fiyatlarla sadece en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmayı hedef edinmiştir. Dolayısı ile mevcut durumdan rahatsızlık duyduğumuzu ve ABD dolar kurunun bir an önce aşağıya düşmesini dilediğimizi belirtmek isteriz. Metal borsasındaki fiyatların da makul seyrettiğini belirtmekte fayda var. 2021 cam balkon m2 fiyatları tüketici lehine olacaktır. Londra metal borsasını takip edebilirsiniz.

Örnek bir hesaplamayı birlikte yapabiliriz. Ufuk seri katlanır cam balkonu tercih ettiniz ve ölçüleriniz de 7 mt genişlik – 2.2 mt yükseklik şeklinde olsun. Yapacağımız işlem basit. 7*2.2=15.4 bize alanı verecektir. Şimdi de alan çarpı fiyat yapmalıyız. Renkli cam için 15.4*500 işlemini yapmalıyız. Sonuç 7700 TL olacaktır. 2021 cam balkon m2 fiyatları hesaplaması örneğini de böylece birlikte yapmış olduk.

Elbette bu kesin bir sonuç vermeyecektir. Kabaca fikir sahibi olmanız açısından değerlendirilebilir. Farklı faktörler devreye girip maliyetleri bir miktar yukarı çekebilmektedir. Bu durumda aslında en doğrusu firmamızı arayıp, ücretsiz bir keşif talep etmektir. Telefon veya e-posta yolu ile bize detayları iletmeniz durumunda, sizlere daha net rakamlar sunabiliriz. Bize yazmaktan ve bizi aramaktan çekinmeyin. Yorumlara da mümkün olduğunca cevap vermeye çalışıyoruz.

.