Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Buca Cam Balkon

Bugünkü yazımızda balkonların kullanım amacına göre ne şekilde Buca cam balkon sistemleri ile kapatılabileceğini inceleyeceğiz. İstenilen görüş alanı ve gereken açıklıkların elde edilmesi için yapılması gerekenleri gözden geçireceğiz. Burada amaç optimum fayda ve kullanış hedeflenmelidir. Balkonların bazen zeminden tavana kadar cam balkon ile kapatılması istenmektedir. 

Ücretsiz keşif imkanımızdan hemen faydalanmak isteyebilirsiniz. Bizi arayıp randevü talep etmeniz yeterli olacaktır. Belirlenen gün ve saatte satış temsilcimiz sizi ziyaret etsin ve size en uygun ürünü sunsun. Siz de Uzman Cam Balkon firmasının ayrıcaklı müşterileri arasındaki yerinizi alın.

Bu durumda firma olarak tavsiyemiz 220 cm yüksekliğin aşılmaması ve 8 mm cam kalınlığının en azından elde edilmesidir. Gereken durumlarda tavan dan 40 veya 50 cm sabit çerçeve yapılıp, altına cam balkon buca takılmalıdır. Bazen de balkon alt zemininden 80 veya 90 cm yükseklik baz alınarak alt sabit çerçeve yapılabilmektedir. Alt sabitlerin camları temperli ve istenilen renklerde en azından 6 mm olarak takılmalıdır. Katlanır cam balkon Buca alüminyum profilleri ile kullanılan sabit çerçevelerin alüminyumları arasında ebat ve renk uyumu sağlanmalıdır. Buca cam balkon faaliyet alanlarımız arasında önemli bir yer tutar.

Fiyatlarla ilgili bilgi almak için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Buca cam balkon m/kare fiyatları 170 TL’başlayıp 350 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Buca cam balkon fiyatları için firmamızı arayarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kanat genişlikleri herzaman dikkat edilmesi gerekn en önemli teknik detaylardandır. 160 cm’e kadar kanat genişlikleri maximum 70 cm olmalıdır. 220 cm’e kadar kanat genişlikleri 60 cm’i geçmemelidir. İleride oluşabilecek sorunların önüne bu şekilde düşünerek geçebiliriz.  Sürgülü cam balkon sistemleri Buca ürünlerini zemin balkonlarda tercih etmeliyiz. Cam silme zorluklarının oluştuğu yüksek katlarda katlanır sistemlerin kullanılmasına dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir