bornova cam balkon

Balkon camlama yeni nesil balkon kapatma tekniği olarak kullanılmaktadır. Eskiden PVC sistemleri ile kapatılan balkonlar sistemlerin gelişmesi ile cam sistemlere dönüşmüştür. Bornova cam balkon sistemleri balkonlarınızın doğal görüntüsünün korunmasını sağlar.

sürgülü cam balkon
sürme cam balkon
katlanır cam
ısıcamlı sürme cam balkon
ısıcamlı katlanır cam balkon
katlanır camlama
katlamalı cam
katlanır cam balkon
katlanır cam
sürme cam balkon

Yeni sistem balkon kaplama ile camlar istediğiniz şekilde açılabilir. Bu sistem ile balkonlarda sonuna kadar cam açma da mümkün olmaktadır. Bu sistem ile manzara konusunda herhangi bir kaybınız da olmayacaktır.

Farklı yerlerde farklı uygulama örneklerimizi inceleyerek kendi balkonunuzla ilgili fikir edinebilirsiniz. Binlerce örnek arasından sizin için bazılarını seçtik. Farklı renklerde farklı ürünleri binanızla kombine ederek estetik alanlar inşa edebiliriz. Firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin. Makul fiyata en iyi markaları sunuyoruz.

Dış Etkenlerden Korunun

Balkonunuzu istediğiniz zaman sonuna kadar cam balkon sistemi sayesinde açabilirsiniz. Aynı şekilde bu sistem ile balkonlarınızın tamamını kapatmak da mümkün olmaktadır. Cam balkonların tamamen kapanması ile balkonlarınız dışarıdan gelen etkilerden korunacaktır. Dıştan gelen yağmur, rüzgar ya da toz gibi etkenlere karşı cam sistemi balkonunuzu izole edecektir. Bu sistem sayesinde 4 mevsim boyunca sağlıklı bir şekilde balkon kullanımı gerçekleşecektir. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan cam sistemde mevsimsel etkenlere karşı da tam koruma sağlanmaktadır.

4 Mevsim Tam Koruma

Soğuk kış şartlarında çift cam sistemi ile oluşturulan cam balkon sistemi ile balkonları kullanmak mümkün olmaktadır. Bornova cam balkon sisteminde camların özellikleri ile soğuğun balkona girişi engellenecektir. Böylece en güzel kış manzaraları balkon keyfi ile birleşecektir. Aynı şekilde baharda esen soğuk rüzgarlardan da cam balkon sistemleri ile korunmak mümkün olacaktır. Her mevsim için özel koruma sağlayan sistem yaz sıcaklarında serinlik de sağlayacaktır. Yaz mevsiminde tamamen açılan balkondan gelen serinlik ile yaz mevsiminin de tadı çıkarılacaktır.

Avantajlar

Estetik anlamda güzel bir görüntü sağlayan katlanır cam balkonlar kullanım açısından da avantajlı kullanıma sahiptir. Bu sistem sayesinde balkonlar eski kullanım avantajlarından çıkmaktadır. Bu sistem ile balkonlar 4 mevsim zaman geçirilen ferah ve estetik bir havaya sahip olmaktadır. Katlanır cam balkonlar sistemleri ebatlarına ve ürün özelliklerine göre değişik fiyatlara sahip olmaktadır. Sistemin özellikleri ile birlikte firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile kurulu gerçekleşmektedir.

Sistemler

Cam balkon sistemleri kullanılan ortama göre değişiklik göstermektedir.

Müşteri isteklerine göre kurulumu sağlanan cam balkon sistemleri;

  • Katlanır cam sistemleri
  • Sürme cam sistemleri

Olarak sıralanabilir. Bu sistemlerin her biri için farkı avantajlardan bahsetmek mümkün olacaktır. Firma olarak tüm başlıklarda uygun fiyatlar ile ürün satışımız ve kurulumumuz bulunmaktadır. Sistem kurulumu ve satışı esnasında sizlerle sağladığımız işbirliği sayesinde en uygun sistem seçimi gerçekleşmektedir. Sistemde yer alan özellikler ile kurulum gerçekleşecek balkon için değerlendirmeler yapılmaktadır. Cam balkon İzmir sayfamızı da ziyaret edin.

Bu konuda müşteri istekleri de esas alınarak uzman ekibimiz en doğru kararı vermektedir. Sistemlerin kurulumları ve tasarımı için kaliteli hizmet anlayışı benimsenmektedir. Böylece yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile profesyonel bir çalışma ortaya konmaktadır.

Bornova Cam Balkon Firması

Firmalar arasında en eskilerden birisi olarak teknoloji, uzmanlık ve verimlilik gibi alanlarda kendimizi sürekli geliştirdik. Farklı senaryolara farklı çözümler gerektiğinde iç dinamiklerimize başvurup süreci ilerletebiliyoruz. Sizde Bornova’da cam balkon firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bornova Katlanır Cam

Katlanır cam ısıcamlı veya 8 mm tek camlı olarak üretilebilir. Her iki cam seçeneği de temperli olmak durumundadır. Kanat araları her iki üründe de alüminyumdur. Alüminyum fitillerin arasında izolasyon için kıl fitiller vardır. Tüm ürünlerimizde tekerlekler paslanmaz çelik rulmanlıdır.

Atatürk Mahallesi Barbaros Mahallesi Beşyol Mahallesi Birlik Mahallesi Çamiçi Mahallesi Çamkule Mahallesi Çiçekli Mahallesi Çınar Mahallesi Doğanlar Mahallesi Egemenlik Mahallesi Eğridere Mahallesi Ergene Mahallesi Erzene Mahallesi Evka 3 Mahallesi Evka 4 Mahallesi Gazi Osman Paşa Mahallesi Gökdere Mahallesi Gürpınar Mahallesi İnönü Mahallesi Işıklar Mahallesi Karaçam Mahallesi Karacaoğlan Mahallesi Kavaklıdere Mahallesi Kayadibi Mahallesi Kazımdirik Mahallesi Kemalpaşa Mahallesi Kızılay Mahallesi Koşukavak Mahallesi Kurudere Mahallesi Laka Mahallesi Meriç Mahallesi Merkez Mahallesi Mevlana Mahallesi Naldöken Mahallesi Rafet Paşa Mahallesi Sarnıçköy Mahallesi Serintepe Mahallesi Tuna Mahallesi Ümit Mahallesi Yakaköy Mahallesi Yeşilçam Mahallesi Yeşilova Mahallesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Yunus Emre Mahallesi Zafer Mahallesi

Category
Tags

No responses yet

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir