Bornova Cam Balkon

Balkon camlama yeni nesil balkon kapatma tekniği olarak kullanılmaktadır. Eskiden PVC sistemleri ile kapatılan balkonlar sistemlerin gelişmesi ile cam sistemlere dönüşmüştür. Bornova cam balkon sistemleri balkonlarınızın doğal görüntüsünün korunmasını sağlar. Yeni sistem balkon kaplama ile camlar istediğiniz şekilde açılabilir. Bu sistem ile balkonlarda sonuna kadar cam açma da mümkün olmaktadır. Bu sistem ile manzara konusunda herhangi bir kaybınız da olmayacaktır.

Cam Balkon İle Dış Etkenlerden Korunun

Balkonunuzu istediğiniz zaman sonuna kadar cam balkon sistemi sayesinde açabilirsiniz. Aynı şekilde bu sistem ile balkonlarınızın tamamını kapatmak da mümkün olmaktadır. Cam balkonların tamamen kapanması ile balkonlarınız dışarıdan gelen etkilerden korunacaktır. Dıştan gelen yağmur, rüzgar ya da toz gibi etkenlere karşı cam sistemi balkonunuzu izole edecektir. Bu sistem sayesinde 4 mevsim boyunca sağlıklı bir şekilde balkon kullanımı gerçekleşecektir. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan cam sistemde mevsimsel etkenlere karşı da tam koruma sağlanmaktadır.

4 Mevsim Tam Koruma

Soğuk kış şartlarında çift cam sistemi ile oluşturulan cam balkon sistemi ile balkonları kullanmak mümkün olmaktadır. Bornova cam balkon sisteminde camların özellikleri ile soğuğun balkona girişi engellenecektir. Böylece en güzel kış manzaraları balkon keyfi ile birleşecektir. Aynı şekilde baharda esen soğuk rüzgarlardan da cam balkon sistemleri ile korunmak mümkün olacaktır. Her mevsim için özel koruma sağlayan sistem yaz sıcaklarında serinlik de sağlayacaktır. Yaz mevsiminde tamamen açılan balkondan gelen serinlik ile yaz mevsiminin de tadı çıkarılacaktır.

Katlanır Cam Balkonlar

Estetik anlamda güzel bir görüntü sağlayan katlanır cam balkonlar kullanım açısından da avantajlı kullanıma sahiptir. Bu sistem sayesinde balkonlar eski kullanım avantajlarından çıkmaktadır. Bu sistem ile balkonlar 4 mevsim zaman geçirilen ferah ve estetik bir havaya sahip olmaktadır. Katlanır cam balkonlar sistemleri ebatlarına ve ürün özelliklerine göre değişik fiyatlara sahip olmaktadır. Sistemin özellikleri ile birlikte firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile kurulu gerçekleşmektedir.

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri kullanılan ortama göre değişiklik göstermektedir.

Müşteri isteklerine göre kurulumu sağlanan cam balkon sistemleri;

  • Katlanır cam sistemleri
  • Sürme cam sistemleri
  • Hareketli cam sistemleri
  • Giyotin cam sistemleri

Olarak sıralanabilir. Bu sistemlerin her biri için farkı avantajlardan bahsetmek mümkün olacaktır. İzmir cam balkon sistemleri olarak tüm başlıklarda uygun fiyatlar ile ürün satışımız ve kurulumumuz bulunmaktadır. Sistem kurulumu ve satışı esnasında sizlerle sağladığımız işbirliği sayesinde en uygun sistem seçimi gerçekleşmektedir. Sistemde yer alan özellikler ile kurulum gerçekleşecek balkon için değerlendirmeler yapılmaktadır.

Bu konuda müşteri istekleri de esas alınarak uzman ekibimiz en doğru kararı vermektedir. Sistemlerin kurulumları ve tasarımı için kaliteli hizmet anlayışı benimsenmektedir. Böylece yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile profesyonel bir çalışma ortaya konmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.