Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Bayraklı Cam Balkon Firması

Bayraklı Cam Balkon Firmaları

Panellerin birbiri ardına katlanması şeklinde çalışma prensibi vardır. Balkonunuzda tamamen açık alan elde edebilirsiniz. Emniyet kilidi takılması mümkün-dür. Sineklik, stor perde veya piliseli perde modelleri uygulayabilirsiniz. Bayraklı  İzmir cam balkon su tahliye sistemi profil dizaynında olabilmektedir. Modern ve estetik bir balkon camlama sistemidir. Cam kalınlıkları 8 mm ve 10 mm olmak üzere değişir. Firma olarak 10 mm camı tercih etmekteyiz.
Cam renkleri; füme, bronz, mavi ve yeşil olarak gruplandırılabilir. İzmir Bayraklı cam balkon sektöründe etkin bir yer edinmek isteyen firmamız emin adımlarla ilerlemektedir.

katlanır cam izmir

Bayraklı sürmeli Cam Balkon

Cam panellerinin sürme kasa profili üzerinde hareket etmesi ile çalışır. Öncelikle teras ve cafeterya gibi mekanlarda kullanılabilir. Kapalı bir alan mutlaka kalmaktadır. Alan kaybına hiç tahammül olmayan durumlarda ideal çözümdür.  Yükseklik olarak 230 cm geçilmemelidir. Tercihe göre kilit takılabilir. Eşikli sürmeli cam balkon ve eşiksiz sürme camlama sistemleri olmak üzere 2 gruba ayrılır. Cam standartları Bayraklı katlanır camlama modelleri ile aynıdır.

Bayraklı cam Balkon Fiyat Hesaplama :
Günümüzde çoğalan ihtiyaç kalemleri tüketicileri ürün/fayda konusunda bilinçli davranmaya mecbur etmektedir. Bugünkü yazımızda balkonunuzu ölçmek için gereken basit bilgileri sizlerle paylaşacağız. Birçok cam balkon şirketi çağırmak zaman kaybına yol açmaktadır.

Cam balkon Bayraklı Ölçü Almak

Metre Kagıt – kalem ve ölçmek için bilgi… Metre ve kağıt kalem kolaylıkla ulaşılabilen malzemelerdir. Biz burada ölçmek için gereken bilgilerin açılımını yapacağız. Balkonun parapet uzunluk ölçülerini alın, parapetten tavana yükseklik ölçülerini alın.Toplam uzunluk ile yüksekliği çarpın, bulacağınız değer cam balkonun metrekare değeridir.
Uzunluk x yükseklik = Balkon metrekare alanı
Balkon metrekare x Metrekare fiyatı = Tahmini fiyat
Uzunluk = 250 cm
Yükseklik = 175 cm     Cam balkon metrekare = 250 x 175 = 4.38 m2’dir
Tahmini fiyat = 4.38 m2  x 200 TL = 876,00 TL + KDV
Yukarıda ki çalışma,  Bayraklı cam balkon fiyatı üzerine genel fikir vermesi anlamında faydalı olacaktır. Dikkat etmeniz gereken diğer hususlar:

Balkonda mermer ihtiyacı var mı? Mermer metre fiyatını 35,00 TL ile 50,00 TL arasında metre fiyatlarını düşünebilirsiniz.Ek alüminyum kutu profiller katlanır cam fiyat bulmada ilave maliyet getirebilir. Cam renkleri fiyatınızı etkiler. Renkli camlar metrekarede 20-30 TL arası fark etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir