Uzman Cam Balkon İzmir

İzmir cam balkon

Alüminyum Korkuluk Küpeşte İzmir

İzmir Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Alüminyum korkuluk – küpeşte İzmir’de Uzman Cam Balkon’dan alınır. Camlı kare, camsız kare, camlı boru ve camsız boru küpeşte modelleri Uzman’dan. Hemen teklif alın TIKLA

katlanır cam izmir

Alüminyum Korkuluk İzmir

Alüminyum korkuluk deyince farklı seçenekler çıkar karşımıza. Genel hatları ile ürünlerden bahsedelim.

Camsız kare alüminyum korkuluk: Kare ve dikdörtgen profillerden oluşturulan alüminyum korkuluk modelidir. 3 veya 4 emniyet yatay emniyet şeridi kullanılarak uygulama gerçekleştirilir. Bronz, gri, ahşap ve Ral renklerinden herhangi birisi tercih edilebilir. Ahşap ve Ral renklerinde fırın boyama işlemi gerçekleştirilir.

Camlı alüminyum korkuluk: Bu üründe emniyet şeridi yerine temperli veya lamine camlar kullanılır. Camlı alüminyum korkuluk İzmir’de en fazla tercih edilen ürünlerden birisidir. Avantası ise; üzerine cam balkon uygulaması yapılabilmesidir.

Camsız boru alüminyum korkuluk: Yuvarlak alüminyum korkuluk diye de bilinir. 50’lik boru ile üst kısım oluşturulur. 16’lık borular emniyet şeridi olarak kullanılır. 40’lık borular ise dikme olarak işlev görür. Tercihen 3 veya 4 emniyet şeridi kullanılabilir. Renk seçenekleri diğerlerinde olduğu gibi mevcuttur.

izmir alüminyum korkuluk

Camlı boru alüminyum korkuluk: Bu üründe yine emniyet şeridi yerine cam kullanılır. 6 mm ve 8 mm temperli camlar kullanılabilir; bunun yanı sıra 8 mm veya 10 mm lamine camlar da tercih edilebilir. Lamine camlar hem daha emniyetli hem de biraz daha pahalıdır.

alüminyum korkuluk izmir

Alüminyum Küpeşte İzmir Hakkında Bilgiler

  1. Uzun ankıraj (kimyasal ile zemine sabitlenen taşıyıcı alüminyum profil) kullanmak emniyeti önemli bir oranda arttırmaktadır.
  2. Lamine camlar temperli camlara göre daha emniyetlidir.
  3. Lamine camların fiyatı biraz daha yüksektir.
  4. Zemin bozuk ise alüminyum küpeşte İzmir uygulamasından önce mermer ile zemini uygun hale getirmek doğru olacaktır.
  5. Her üründe olduğu gibi bu alüminyum küpeştede de kaliteli malzeme kullanmak, uzun süreli kullanım sağlayacaktır.
  6. Lamine camlar kırılma esnasında dağılmaz. 2 ayrı camın bir araya getirilmesi ile üretilen bu camlarda kırılma çoğu zaman tek tarafta gerçekleşir. Çift taraflı kırılma meydana gelse bile, lamine tabaka camların düşmesine ve dağılmasına izin vermeyecektir.
  7. Temperli camlar kırılma esnasında binlerceye parçaya dağılmaktadır. Bunun anlamı aslında insanlara zarar vermeyeceğidir. Temperli camlar normal camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır. Tek dezavantaj kırılma esnasında dağılma meydana geldiği için, düşme tehlikesidir.

Firmamızda keşifler ücretsizdir. Bize iletişim sayfasından hemen ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz aşağıdaki linklerden diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Cam Balkon

PVC doğrama

Daha Fazla Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir