Albert Genau Zenon Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon
Bugünkü yazımızda sizlere Albert Genau Zenon  cam balkon serisini tanıtacağız. Üstün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla sektörde haklı bir yere sahip olan Zenon sistemleri  mükemmel bir üründür. Balkonlarda, kış bahçelerinde, cafeteryalarda, restoranlarda ve istenilen birçok yerde kullanılabilen sistemlerimiz ihtiyaçlarınıza doğru cevap verebilmektedir. Albert Genau Zenon cam balkon sistemleri zarif ve estetik tasarımları ile size dört mevsim yaşanılacak balkonlar hazırlar.

Cam balkon sistemleri imalatında kullanılan camların dört tarafı rodajlanır, temperli veya lamine olarak kullanılabilir. Cam renkleri füme, şeffaf, mavi, bronz ve yeşil olarak
belirlenebilir.
 

Albert Genau Zenon Özellikleri :

Kullanılan cam kalınlığı: 8 mm Maximum kanat genişliği: 650*2200 mm (isteğe bağlı özel ölçü yapılabilmektedir.) İzmir Albert Genau Zenon cam balkon özellikleri ; Taşıma Sistemi:  Alt+Üst (4+4) Taşıma Sistemi Paslanmaz aksam takımı. Estetik soft-line Albert Genau İzmir  profil tasarımı ağır cam uygulanabilmesine imkan veren, pim yapısı. Ergonomik, kilitlenebilir açma-kapama   mekanizması uygulaması ile güvenli çalışma. Kanat birleşimlerindeki “akıllı kapak”lar sayesinde mükemmel sızdırmazlık. Başlangıç ve bitiş dikey profillerinde, çiftli akıllı contaların tam izolasyonu.

Kanatlarda, kapak uçlarına kadar olan;
toza, soğuğa geçit vermeyen dörtlü fırça sistemi ile Albert Genau balkon camlama yalıtımı. Düşey birleşimlerde UV dayanımlı esnek conta ile uzun süreli kullanım imkanı. Albert  Genau katlanır cam balkon  tasarımı, kendinden gölgeli alt profil tasarımı ile, sağlıklı yağmur suyu tahliyesi. Balkonlarınızda güvenle eşyalarınızı koruyabilirsiniz. 

İsteğe bağlı, özel yağmur suyu tahliye profilini montaj yapabilmekteyiz.Dış iklim şartlarına dayanıklı, sınırsız renk ve İtalyan teknolojisi ile ahşap dekorlama seçeneği tüm Albert Genau cam balkon İzmir modellerinde mevcuttur. Tüm mesaimizi sizlere kaliteli ürünler ve yeterli düzeyde hizmet verebilmek için çalışma ile geçiriyoruz. Yılları tecrübesine dayanan bilgi birikimimiz ve yaşanılan deneyimler ile aranılan cam balkon firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Albert Genau Zenon cam balkon fiyatları için firmamızı arayıp ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.