Albert Genau Cam Balkon İzmir

Albert Genau Cam Balkon İzmir             
Bugünkü yazımızda sizlere Albert Genau cam balkon sistemleri’ ni tanıtacağız. Balkon kapatma ihtiyaçlarınızda size fikir vermesi ve doğru yönlenmeniz için gereken tüm bilgileri vereceğiz. Cam balkon sektörü son yıllarda çok hızlı bir gelişim göstermiştir. Bu beklenmeyen hızlı gelişim beraberinde bazı sorunları getirmiştir. Merdiven altı üretimin bu sektörde de kendisine yer edinme çabaları dikkatlerden kaçmamaktadır. Uzman cam balkon olarak firmamız kaliteli ürünleri sizinle buluşturmayı hedeflemiştir. Bu anlayış ile Albert Genau Cam Balkon Bornova ürünlerini tercih etmekteyiz. Uygulamalarımızda müşterilerin verdikleri paranın karşılığını vermek bu anlamda bizi mutlu etmektedir. Albert Genau cam balkon İzmir bayisi olarakfirmamızı arayabilirsiniz. Albert Genau cam balkon İzmir bayisi şirketimiz beğenilen uygulamalarına devam etmektedir.

Albert Genau Cam Balkon Modelleri :

1- Kayar katlanır sistemlerI ısıcamlı cam balkon Albert Genau (Tiara modeli): Cam balkon sektörüne yeni bir anlayış getiren Tiara cam balkon ısıcamı siz değerli tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Konu ısıyalıtımı olduğunda en üst noktayı Tiara modeli temsil etmektedir.

Albert Genau cam balkon teknik özellikleri
28 mm ( 4+20+4 veya 6+16+6)  ısıcam kullanılan sistemde,kullanımı ve yalıtımı üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, epdm conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili tasarlandı. Bu sistemleri tasarlarken hedeflenen cam balkon bağlantılarının doğru ve kaliteli yapılması hedeflenmiştir. İstenen izolasyon seviyesine göre, bunlardan herhangi biri, herhangi ikisi veya üçü birlikte kullanılabiliyor.
Sistemde, taşıyıcı kasa profili üzerindeki, gizli kondens kanalı sayesinde  verimli bir su tahliyesi gerçekleştirilirken, yağmur suyunun, profilin içine girmeden dışarıya yönlendirilmesi, kanat profillerinin üzerindeki yönlendirme kanatçıkları ile sağlanıyor. Albert Genau İzmir cam balkon sistemleri  her zaman son tüketicinin ihtiyaçlarını gözönüne alan arge çalışmalarını sürdürmektedir. Isıcamlı cam balkon sistemi için Albert Genau İzmir  özel bir kilitleme mekanizması geliştirdiler. “ABL – Auto Brake Lock” adı verilen sistem ile kayar cam panelleri park alanına geldiklerinde, otomatik olarak kilitlenir ve kanadın yerinden oynamadan açılması sağlanır. Bu sayede, sistemin kilitlemesi gerçekleşmeden, kanat açılması tamamen engelleniyor.Geliştirilen sistemler kullanım rahatlıklarını sağlamak ve sorunsuz mutlu balkonlar yaratmak içindir.

Isıcamlı cam balkon  rüzgar yalıtımının sağlaması için yan dikmelerde her hareket açısında  epdm conta sistemi mevcuttur. Dikey birleşimlerde erkek-dişi profil yapısı ve kapandığında 2 odacıklı bir yapıya sahip olması sayesinde yalıtım en üst düzeyde sağlanmaktadır. Albert Genau cam balkon sürekli ve yenilikci ekibi ile arge çalışmalarını sürdürmektedir.
Sistem, panoramik görüntüyü engellemeyen 80 cm genişliğe kadar kanat yapısına izin vermektedir. Bu geniş kanatlar, gelişmiş aksam sayesinde düşmeden rahatça açılıp kapanabilmektedir. Albert Genau ısıcamlı cam balkon sistemlerinde, artık geniş kanat açıklık problemlerini dert etmeyen çözümleri ve kullanım rahatlığını tüketiciler yaşayabilecektir.

Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri :

Isıcamlı kayar katlanır kanatlar, 90 derece köşelerden dönebiliyor. Bu sayede, L ve U şeklindeki balkonlarda, sistem sorunsuz kullanılabilmekte ve hiçbir sabit köşe birleşim profili kullanılmadan, balkonlar tamamen açık hale getirilebilmektedir.

Albert Genau’nun yeni ısıcamlı cambalkon sistemi Tiara, balkonlarınızı dört mevsim yaşanacak mekanlar yapmak için yeni bir aday.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.